Przedłużacz 3x2P + Z, 1,5m – gdy liczy się każdy centymetr

Nie wszystko da się zaplanować. Wie o tym każdy, kto choć raz podjął się wyzwania, jakim jest remont lub aranżacja wnętrza na nowo. Czasem przeszkodą mogą okazać się gniazdka elektryczne, których układ nie odpowiada Twojej wizji. Jeśli chcesz lekko zmienić ułożenie sprzętów AGD, a w bliskiej okolicy nie ma gniazdek, lub jeśli chcesz podłączyć kilka urządzeń na raz, przyda Ci się przedłużacz.

Przedłużacz 3x2P + Z, 1,5m pomoże Ci w wielu sytuacjach. Możesz podłączyć do niego aż 3 urządzenia i postawić je tuż obok siebie. To doskonałe rozwiązanie np. w pomieszczeniu, w którym uczysz się lub pracujesz. Z łatwością połączysz ze sobą komputer, monitor oraz drukarkę. Stworzysz swój własny minikącik, gdzie wszystko będzie na swoim miejscu. W jedno z gniazdek możesz również włączyć lampkę, która oświetli Twoje miejsce pracy gdy na zewnątrz zapanuje mrok.

Biały przedłużacz posiada 3 gniazda z uziemieniem, które podnoszą jego bezpieczeństwo. Biały, neutralny kolor dopasuje się do wielu pomieszczeń – możesz schować przedłużacz za biurkiem, na tle jasnej ściany, by akcesorium zgrabnie wtopiło się w aranżację i nie przyciągało uwagi.

Wymiary
Długość 150 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.