Abażur Vintage (kremowy) - elegancja w stonowanych kolorach

Marzysz o tym, aby w prosty sposób odświeżyć wystrój swojego salonu lub sypialni oraz podkreślić ciepłą atmosferę pomieszczeń, w których tak lubisz przebywać? Zadbaj o stylowe oświetlenie! Kremowy abażur Vintage to prosty sposób na odświeżenie wyglądu Twojej starej lapmy stołowej.

Okrągły abażur Vintage wykonany został z tkaniny w kolorze kremowym. Uniwersalna kolorystyka optycznie rozjaśnia i ociepla wnętrze, a także świetnie komponuje się z niemal dowolną jego aranżacją. Abażur ma wysokość 16,5 cm oraz średnicę 30 cm. Możesz dopasować go do różnego rodzaju lamp stołowych. Dobierz do niego żarówkę z gwintem typu E14 lub E27. W naszej ofercie znajdziesz również model Vintage w innych rozmiarach, kolorach i kształtach.

Abażur Vintage to stylowa dekoracja do różnego rodzaju wnętrz - począwszy od stylu retro, poprzez klasyczny, aż do nowoczesnego. „Babciny” abażur dobrze czuje się w otoczeniu przedmiotów z drewna i naturalnych materiałów, a także bibelotów w stylu retro (np. czarno-białych fotografii w prostych ramkach).

Wymiary
Średnica 30 cm
Wysokość 16,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo