Adapter USB C do HDMI 4K YENKEE – nowoczesny adapter z solidną obudową

Chcesz pokazać znajomym zdjęcia z wakacyjnego wyjazdu na dużym ekranie telewizora? Organizujesz w swoim salonie oscarowy wieczór filmowy z wykorzystaniem projektora? W tych i wielu innych sytuacjach, kiedy potrzebujesz przesłać obraz i dźwięk ze smartfona lub laptopa na ekran telewizora bądź innego urządzenia z interfejsem HDMI, wykorzystaj adapter USB C do HDMI 4K YENKEE. Adapter obsługuje rozdzielczość 3840x2160, co jest idealnym rozwiązaniem dla kinomaniaka, który chce cieszyć się wysokiej jakości obrazem.

Nowoczesny adapter posiada port USB typu C z funkcją Power Delivery, która umożliwia naładowanie laptopa lub smartfona podczas pracy. Prędkość transmisji danych wynosi do 5 Gb/s, co przekłada się na komfort użytkowania, kiedy kopiujesz pliki o dużej wadze.

Innowacyjny adapter wyróżnia się niewielkimi wymiarami 50,8x58x11 mm. Urządzenie możesz więc wykorzystać nie tylko w domu, ale i spakować do torby na wakacyjny wyjazd. Dzięki temu na telewizor w hotelowym pokoju prześlesz obraz ze smartfona lub laptopa.

Yenkee - wymiary
Długość 4,4 cm
Szerokość 2,4 cm
Wysokość 0,9 cm
Waga 0.017 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne