Zestaw narzędzi do grilla – 4 elementy ułatwiające pieczenie

Podczas grillowania pamiętaj o swoim bezpieczeństwie i wygodzie. Zamiast zwykłych kuchennych sztućców wykorzystaj te dedykowane. Zestaw narzędzi do grilla sprawdzi się idealnie. Znajdziesz w nim 4 praktyczne elementy: szczypce, łopatkę, widelec i pędzel – wszystko to, co pozwoli na komfortową i całością obsługę rusztu.

Zacznij od wysmarowania rusztu tłuszczem. Pomoże w tym nieoceniony pędzel silikonowy. Do przewracania kiełbasek, kotletów i karkówki możesz zastosować szufelkę i szczypce, a widelec sprawdzi się w pieczeniu kiełbasek lub przesuwaniu rusztu. Taki zestaw narzędzi grillowych sprawdzi się podczas każdego przyjęcia w ogrodzie.

Sztućce grillowe zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawdzi się zarówno pieczenia, jak i czyszczenia. Wygodne trzymanie i bezpieczeństwo dla Twoich rąk stanowi gumowany uchwyt, dzięki któremu narzędzia leżą pewniej w dłoni. Rękojeść ze stalową końcówką ma długość 40-42 cm, dzięki czemu narzędzia sprawdzają się w kontakcie z daniami.

Jak dbać o zestaw akcesoriów grillowych? Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką lub gąbką z dodatkiem detergentu. Taka kombinacja szybko zmyje tłuszcz i zabrudzenia.


Cechy szczególne mebla:
• Zestaw akcesorii do grillowania - łopatka, widelec, szczypce, pędzel silikonowy
• Długość 40-42 cm
• Ogumowany uchwyt
• Stal nierdzewna
FZG 9015 - wymiary
Waga 0.81 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał stal/tworzywo sztuczne/silikon