Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Akcesoria meblowe

74 Produkty
rekomendacja Mistrzów
-22%
Przystawka

Akcesoria meblowe – praktyczne drobiazgi

Czasem nawet niewielki element pozwala na nowo zaaranżować przestrzeń w mieszkaniu. Korzystając z insertów zorganizujesz miejsce na regale, z artykułami do pokoju dziecięcego – odświeżysz wnętrze, a z oświetleniem do witryn doskonale wyeksponujesz szkło barowe czy kolekcję książek. Zapoznaj się z kolekcją akcesoriów do mebli – może znajdziesz coś, co sprawi, że Twoje mieszkanie będzie jeszcze bardziej funkcjonalne!

Sprytna organizacja – co może się przydać?

Masz ogromną szafę, ale wciąż ilość rzeczy Cię przytłacza? A może musisz pomieścić wszystkie swoje przedmioty na niewielkiej powierzchni? Dobra organizacja to w tych wypadkach podstawa – nie jest to jednak trudne. Postaw na akcesoria do mebli, które ułatwią przechowywanie. Pojemniki na buty, bieliznę czy ubrania pomagają sprytnie ukryć tymczasowo nieużywane rzeczy i uporządkować szafę.

 Prawdziwym must-have jest drążek w garderobie. Jest to jeden z najpraktyczniejszych elementów meblowych – powieszone ubrania zajmują znacznie mniej miejsca. Ponadto odzieży wełnianej, garniturów czy łatwo gniotących się rzeczy lepiej nie składać – a powiesić. Dzięki właściwemu przechowywaniu, ubrania będą dłużej Ci służyć. Nie będą też wymagać częstego prasowania.               

Artykuły meblarskie w pokoju dziecięcym

Przygotowywania do przyjęcia nowego członka rodziny to szczególny okres, dlatego warto wiedzieć, o czym nie można zapomnieć. Przyszli rodzice powinni pamiętać o swojej wygodzie w codziennych czynnościach związanych z dzieckiem. Przewijak z praktycznymi półkami to niezbędne akcesorium meblowe do pokoju (lub kącika) dla noworodka.

Natomiast dekoracje w dziecięcej przestrzeni pozwolą nadać jej przytulny charakter. Najprostszym na to sposobem – i niewymagającym dodatkowego miejsca – są naklejki na meble. Starsze dzieci również będą zachwycone!

Funkcjonalne biuro – na co zwrócić uwagę?

Przestrzeń do pracy powinna być zorganizowana tak, by było Ci w niej wygodnie, ale i żeby łatwo było ją utrzymać w porządku. Najlepszym na to sposobem jest zredukowanie ilości drobiazgów, które znajdują się w zasięgu wzroku i mogą Cię rozpraszać w czasie pracy. Warto zadbać też o uporządkowanie dokumentów – dzięki temu szybko znajdziesz potrzebne pismo, a przy tym oszczędzisz swój czas.

Akcesoria do mebli biurowych na jakie warto postawić to przede wszystkim pojemniki i kieszenie do przechowywania i organizacji. Jeśli zaś chcesz w swoim domowym biurze połączyć kilka biurek, wybierz pasujące łączniki, które pozwolą Ci nie tylko odpowiednio ustawić meble, ale i zadbać o estetykę aranżacji.

Elementy meblowe – sposób na odświeżenie wnętrz

Inserty do regałów to bardzo modne i coraz bardziej popularne rozwiązanie. Dzięki nim lepiej wykorzystasz przestrzeń na półkach, a nawet najprostszy regał nabierze prawdziwie designerskiego stylu. Drobne przedmioty będą się wspaniale prezentować, szczególnie na insertach w nietypowych kolorach lub kształtach. Kolejnym doskonałym sposobem na wyeksponowanie zawartości półek – czy to na regale, czy w witrynie – jest wybór oświetlenia przeznaczonego do montażu we wnętrzu szafek.

Tego typu akcesoria do mebli kuchennych czy do salonu są świetnym sposobem na wprowadzenie drobnych elementów dekoracyjnych. Ich funkcjonalność również Cię zachwyci – oświetlenie możesz też zamontować w głębokiej szafie, co ułatwi codzienne kompletowanie stroju.

Organizacja przestrzeni nie musi być trudna – a już na pewno nie wymaga od razu remontu czy nowej kolekcji mebli. Sprawdź kolekcję akcesoriów meblowych, które pomogą Ci uporządkować mieszkanie – lub stylowo je udekorować!