Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon partnerski Black Red White w Oleśnicy

Black Red White rozszerza sieć sklepów partnerskich o kolejny, profesjonalnie przygotowany punkt sprzedaży. Od marca 2014 r. salon AlfaOleśnicy, w którym dostępne są meble pokojowe, kuchenne oraz dodatki pochodzące z oferty największego polskiego producenta, dysponuje nową, całkowicie przebudowaną i zaaranżowaną ekspozycją. Z pewnością posłuży ona Klientom jako źródło pomysłów do urządzenia własnych czterech kątów.
 
Ekspozycja salonu podzielona jest w bardzo praktyczny sposób: strefę pokoju dziennego, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego i kuchni. Propozycje ciekawych rozwiązań z wykorzystaniem mebli i dekoracji Black Red White przygotowano w formie 25 różnych wnętrz, w tym 6 przykładowych kuchni z serii Family Line. Nie brakuje tu również mebli wypoczynkowych, przedpokoi czy szaf z przesuwnymi drzwiami. Klienci nowego sklepu będą mogli także skorzystać z cieszącego się ogromną popularnością działu wyprzedaży – znajdą w nim przeróżne meble w przystępnych cenach.
 
„Zapraszamy wszystkich Klientów do naszego salonu, który od 2000 roku obsługuje mieszkańców Oleśnicy i powiatu oleśnickiego. Zoptymalizowana, reprezentatywna oferta mebli pokojowych i kuchennych Black Red White oraz bogaty wybór tapicerki są do Państwa dyspozycji.” – mówi właściciel salonu.
       
Oprócz sporej dawki inspirujących pomysłów aranżacyjnych, na Klientów czeka profesjonalna obsługa oraz usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport mebli.
 
Sklep znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 76 w Oleśnicy i zajmuje powierzchnię 700 m2. Duży parking oraz idealna lokalizacja – znajduje się na wjeździe do Oleśnicy od strony Wrocławia – ułatwią Klientom zakupy oraz dojazd na miejsce.