Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Aktualności

Meble i dekoracje Black Red White w Tarnowskich Górach

Całkiem odnowiona ekspozycja mebli i dodatków Black Red White czeka na mieszkańców Tarnowskich Gór. Przebudowany w marcu salon partnerski przy ulicy Zagórskiej 194 to idealne miejsce, by się zainspirować i przeprowadzić wiosenną metamorfozę wnętrza!
 
Zoptymalizowana ekspozycja sklepu partnerskiego Black Red White zajmuje 450 m2. Dla większej wygody Klientów, jego powierzchnia została podzielona na blisko 30 przykładowych wnętrz prezentujących, jak urządzić wybrane pomieszczenie w najbardziej funkcjonalny sposób. W salonie można znaleźć gotowe aranżacje pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz kuchni z wykorzystaniem mebli kuchennych Family Line. Można tu również kupić meble tapicerowane, szafy z drzwiami przesuwnymi, meblościanki oraz wyposażenie przedpokoju.
 
Co więcej, Klienci mogą dobrać dodatki pasujące do różnorodnych wnętrz i stylów, a wśród nich tekstylia, oświetlenie, dekoracje, akcesoria niezbędne w łazience, garderobie czy jadalni.
 
„Jesteśmy dumni, że jako jedyny salon partnerski Black Red White w Tarnowskich Górach, możemy oferować asortyment tej marki – zarówno meble, jak i różnego rodzaju artykuły wyposażenia wnętrz. Odwiedzający nas Klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo naszych pracowników. Co więcej, mieszkańcom Tarnowskich Gór oferujemy transport, profesjonalny montaż oraz bezpłatną usługę wniesienia mebli. Zachęcamy do obejrzenia nowej ekspozycji i zainspirowania się!” – mówi właściciel salonu.
     
Salon partnerski Black Red White w Tarnowskich Górach znajduje się w dogodnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11, przy ul. Zagórskiej 194. Jest czynny w dni robocze w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty – od 10:00 do 14:00.