Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Kolejne re-otwarcia salonów partnerskich

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania i potrzeby Klientów w dniach 22-23 maja firma Black Red White otworzyła na nowo trzy kolejne salony partnerskie ze zmodernizowaną ekspozycją mebli i dodatków. Teraz także mieszkańcy Koszalina, Piaseczna oraz Białobrzegów mają w zasięgu ręki nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią urządzanie wymarzonego wnętrza.
 
W salonie partnerskim w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej 94 na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 1300 m2 zaaranżowano kilkanaście przykładowych wnętrz pokojów dziennych, młodzieżowych, jadalni i sypialni. Na Klientów czeka również dział poświęcony kuchniom, w którym zaprezentowano meble kuchenne z kolekcji Family Line.
 
„Od ponad 15 lat współpracujemy z Black Red White. Tegoroczna metamorfoza naszego salonu to największa zmiana ekspozycji od początku naszej współpracy. Cenimy innowacyjność i chcemy spełniać oczekiwania naszych Klientów, dlatego podjęliśmy decyzję o przebudowie i wprowadzeniu udogodnień ekspozycyjnych i komunikacyjnych” – mówi właściciel salonu w Koszalinie.
 
Ekspozycję mebli i dodatków Black Red White odświeżono również w salonie meblowym w Piasecznie. Przestrzeń 850 m2 podzielono na kilka praktycznych stref, w których zaaranżowano aż 37 przykładowych wnętrz. Zaprezentowano w nich ciekawe podpowiedzi oraz inspiracje do urządzania zarówno małych, jak i dużych domowych pomieszczeń. W ofercie sklepu przy ul. Wojska Polskiego 17 znajduje się również ekspozycja stołów, krzeseł, mebli tapicerowanych, a także strefa dobrych cen oraz stoisko z dekoracjami.
       
„Jesteśmy jedynym salonem na terenie powiatu piaseczyńskiego, który oferuje meble i dodatki największej polskiej grupy meblarskiej. Zachęcamy Klientów do odwiedzenia odmienionej ekspozycji, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie” – mówi właściciel salonu w Piasecznie.
 
Również mieszkańcy miejscowości Białobrzegi, którzy odwiedzą salon partnerski przy ul. Reymonta 46, dostrzegą widoczne udogodnienia i zmiany w prezentacji bogatej oferty produktowej Black Red White. Na przestrzeni 350 m2 wyeksponowano nowości oraz uznane już przez Klientów kolekcje meblowe zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. W strefie poświęconej kuchniom zaprezentowano przykładowe aranżacje z wykorzystaniem mebli modułowych Family Line oraz Junona Line.
 
„Przestronny układ ekspozycji, łatwość znalezienia poszukiwanych artykułów oraz przyjazny i profesjonalnie przeszkolony zespół doradców – to według nas kluczowe czynniki, które sprawiają, że urządzanie mieszkania oraz zakup odpowiednich mebli i dodatków staje się prawdziwą przyjemnością!” – mówi właściciel salonu w Białobrzegach.
 
W każdym z odnowionych salonów partnerskich mieszkańcy miast mogą również zakupić funkcjonalne i pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi oraz wygodne i eleganckie narożniki, sofy i zestawy wypoczynkowe z szerokiej oferty mebli tapicerowanych. W salonach znajduje się także dział wyprzedaży, gdzie od ręki dostępnych jest wiele mebli w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą również skorzystać z usług dodatkowych - transportu oraz profesjonalnego montażu.