Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Black Red White partnerem Startup Gym!

Black Red White – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrzwspiera innowacyjne projekty początkujących przedsiębiorców. W czerwcu firma została partnerem spotkania Startup Gym, skupiającego twórców debiutujących przedsięwzięć oraz ich potencjalnych inwestorów.
 
Startup Gym to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego możliwość poznania się oraz wymiany doświadczeń mają firmy inwestujące we wschodzące biznesy oraz młodzi przedsiębiorcy stawiający pierwsze kroki na rynku i poszukujący środków do rozwoju swoich kreatywnych projektów. Tegoroczny Startup Gym – ze względu na bardzo duże zainteresowanie – przyjął formę konkursu. 4 czerwca w Warsaw Conference Center zaprezentowano 30 wybranych pomysłów i projektów z branży IT.
 
Po całodziennej prezentacji zgłoszonych uczestników, jury złożone z ekspertów z dziedziny internetu i nowych technologii wybrało najlepsze i najbardziej obiecujące projekty. Z największym uznaniem jurorów spotkał się startup AudioTrip, czyli mobilny przewodnik po najciekawszych miejscach na Ziemi. Drugie miejsce zajął projekt 4Screens – aplikacja do tworzenia i zarządzania kanałami telewizyjnymi na kilku ekranach, a trzecie – Case I Want umożliwiający stworzenie własnego telefonicznego etui za pomocą internetu oraz druku 3D.
 
„Od ponad 20 lat działamy na rynku meblarskim. Z naszego doświadczenia wynika, że aby odnieść sukces, trzeba szybko nadążać za zmieniającymi się trendami i dynamicznie odpowiadać na rosnące potrzeby i oczekiwania konsumentów. W Black Red White stale wdrażamy i pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które mają ułatwić naszym Klientom dobór i zakup odpowiednich mebli oraz urządzenie pięknego wnętrza, którym będą się cieszyć przez lata. Cenimy innowacyjność oraz wspieramy kreatywne i interesujące projekty, dlatego zostaliśmy partnerem Startup Gym. To niesamowita okazja do zaprezentowania odważnych pomysłów oraz nawiązania przez młodych przedsiębiorców pierwszych kontaktów biznesowych” – mówi Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White S.A.
 
Więcej szczegółów na temat projektu Startup Gym można znaleźć na stronie www.startupgym.pl.