Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Pomysły na małą kuchnię w najnowszym katalogu Junona Line

Mała kuchnia wcale nie musi oznaczać dużych wyrzeczeń i nudnej przestrzeni. Poznaj kompaktowe zestawy mebli w nowym katalogu Junona Line, który został stworzony specjalnie z myślą o właścicielach niewielkich kuchennych wnętrz. Dzięki praktycznym pomysłom teraz każdy może cieszyć się nowoczesną i ergonomiczną kuchnią, nawet w niewielkim rozmiarze!
 
W najnowszym katalogu Junona Line od Black Red White znajdziesz praktyczne wskazówki, jak urządzić piękną, wygodną i przede wszystkim funkcjonalną kuchnię z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni.
 
Ekonomiczna linia Junona Line składa się z kompletu o szerokości 240 cm oraz dwóch mikroukładów – 100 cm oraz 150 cm – które można dowolnie rozbudować aż o 20 funkcjonalnych modułów o różnej wielkości, pojemności i funkcjach, dzięki czemu zaaranżowanie przestrzeni ze smakiem będzie teraz niezwykle proste i przyjemne. Kuchnie dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych; 2 nowych: modrzew sibiu jasny, biały połysk/szary wolfram oraz znanych już dotychczas: dąb sonoma/dąb wenge, dąb sonoma.
 
Katalog kuchni Junona Line znaleźć można w salonach Black Red White w całej Polsce, a także na stronie www.brw.pl.