Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Targi wewnętrzne Black Red White w Ossie

Black Red White zaprezentowało wiele nowości i trendów na nadchodzący rok podczas wewnętrznych targów, które odbyły się 22 września w Ossie. W trakcie spotkania dla partnerów handlowych przedstawiono najnowsze propozycje mebli i priorytety biznesowe Grupy Black Red White na 2016 rok. Podczas spotkania rozdano również nagrody dla najlepszych kontrahentów.
Targi Black Red White w Ossie Targi Black Red White w Ossie Targi Black Red White w Ossie
Najświeższe propozycje od Black Red White to przede wszystkim meble kuchenne oraz meble skrzyniowe, które będą priorytetem firmy w najbliższym czasie. Jako lider wdrożeń i designu Black Red White będzie wprowadzać na rynek nową ofertę kuchni modułowych – premiera katalogu odbędzie się już w październiku 2015. Nowy asortyment to także szafy, które są niezbędne w każdym domu, a dzięki odświeżonej koncepcji wybór mebli do garderoby będzie jeszcze łatwiejszy. Kolejną innowacją w 2016 roku jest wprowadzenie nowych kolorów mebli – w odcieniach naturalnego dębu, jak w kolekcjach Pireus czy Bari, które nawiązują stylistyką do lat 70-tych.
Targi Black Red White w Ossie Targi Black Red White w Ossie Targi Black Red White w Ossie
Podczas targów przyznano nagrody dla najlepszych kontrahentów aż w pięciu kategoriach: największa sprzedaż mebli kuchennych, największa sprzedaż mebli tapicerowanych wśród małych salonów, największa sprzedaż mebli tapicerowanych wśród dużych salonów, najpiękniejsze studio kuchni oraz największa metamorfoza sklepu.