Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowe i odświeżone salony partnerskie Black Red White

Modernizacji zostały poddane kolejne punkty sieci partnerskiej Black Red White: w Szczytnie, Sochaczewie, Kętach i Choszcznie. Powstały również dwa nowe sklepy w Kartuzach oraz Poddębicach. Klienci sklepów mają teraz do dyspozycji gotowe aranżacje, asortyment powiększony o nowe kolekcje, a także  możliwość skorzystania z profesjonalnych studiów kuchni.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Choszcznie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Kartuzach
Sklep przy ulicy Łódzkiej 52 w Poddębicach, liczący 900 m2 powierzchni oraz sklep w Kartuzach zlokalizowany przy ul. Przy Torach 1/3, to zupełnie nowe punkty partnerskie na mapie salonów Black Red White. Oba sklepy posiadają specjalnie przygotowane strefy snu, a w ich asortymencie znaleźć można kolekcje do pokoju dziennego, jadalni, sypialni oraz meble do pokoju młodzieżowego z przewagą układów do pokoju dziennego. Wśród mebli kuchennych dostępny jest system Family Line oraz Junona Line. Poddębicki salon posiada dodatkowo 37 gotowych aranżacji oraz liczne nowości takie, jak Antwerpen, Elpasso, Possi, Gent oraz Moden. Salon w Kartuzach został natomiast wyposażony w system Porto, Gent, Possi i Nepo.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Kętach Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnetrskim w Poddębicach
Reotwarcia salonów partnerskich miały miejsce w Szczytnie, Choszcznie, Sochaczewie oraz Kętach. W Szczytnie przy ul. Pasemskiej 22 odświeżona została powierzchnia 2000 m2, na której utworzono 3 ekspozytory w strefie snu, a także stworzono 30 gotowych aranżacji, w tym 5 układów kuchennych z linii Junona Line oraz Family Line. Powstała także strefa dobrych cen oraz dział wyprzedaży. Sklepy w Choszcznie oraz Sochaczewie zostały wyposażone w profesjonalne studia kuchni, w których można dokonać projektu zabudowy kuchennej. Strefa snu powstała także w salonie w Kętach, który posiada 45 gotowych aranżacji, a jego asortyment został wzbogacony o kolekcje Porto, Gent, Possi, Nepo, Moden.
 
W sklepach w Szczytnie oraz Sochaczewie został wprowadzony dodatkowo specjalny system komunikacji oraz oznaczeń ułatwiających dokonywanie zakupów – dzięki temu Klienci w szybkim czasie mogą odnaleźć interesujące ich produkty. Ponadto w obu salonach istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego transportu w okolicach miast.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.