Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Prestiżowe nagrody dla kolekcji Possi od Black Red White

Black Red White po raz kolejny zostaje laureatem prestiżowych konkursów branży wnętrzarskiej, zdobywając statuetki Diament Meblarstwa 2016 oraz Dobry Design 2016. Obie nagrody zostały przyznane kolekcji Possi.
Diament meblarstwa 2016 Dobry Design 2016
10. odsłona konkursu „Diament Meblarstwa” zgromadziła blisko 60 firm i marek, które zgłosiły ponad 120 wyrobów w różnych kategoriach. Jury składające się z wybitnych ekspertów oraz pasjonatów designu wyłoniło najlepsze produkty. Kolekcja Possi zdobyła główną nagrodę w kategorii „Strefa young – meble” w klasie premium. Nagroda potwierdza oryginalny i ponadczasowy charakter systemu, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta  pozwalając na aranżację w pełni spersonalizowanego wnętrza.
 
Konkurs Dobry Design 2016 – organizowany przez magazyn Dobrze Mieszkaj oraz serwis Dobrzemieszkaj.pl – jak co roku wyłonił najlepsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. W tegorocznej, 5. już edycji konkursu zgłoszonych zostało aż 213 wyrobów. Produkty te były oceniane przez grono 130 architektów i projektantów wnętrz w 11 różnych kategoriach. Marka Black Red White została uhonorowana statuetką Dobry Design 2016 w kategorii „Przestrzeń dziecka” za ponadczasową kolekcję Possi.
Possi by Black Red White Possi by Black Red White Possi by Black Red White
Possi to nowoczesna i oryginalna kolekcja mebli modułowych zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Meble pozwalają na kreatywną zabawę w dobór form i kolorów, wpisując się w nowoczesny trend personalizacji produktu. Possi wychodzi poza schemat tradycyjnych mebli, ponieważ nie ma narzuconej z góry formy – ponad czterdzieści różnorodnych modułów i trzydzieści kolorów daje praktycznie nieograniczone możliwości projektowania.
 
System Possi ma już na swoim koncie nagrodę Złota Villa 2015 w kategorii „Najlepsze meble modułowe”, a także wyróżnienie w kategorii „Mebel mieszkaniowy” w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2015” za wyjątkowo prosty i minimalistyczny design.