Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowa kampania Black Red White – kolekcja Possi Light i jej bilion możliwości

W nowej kampanii reklamowej marka Black Red White prezentuje nowatorskie meble Possi Light, które dają nieograniczone możliwości kreowania własnego, całkowicie spersonalizowanego wnętrza. Wprowadzenie kolekcji wspiera spot reklamowy oraz szeroko zakrojone działania w mediach.
 
Koncepcja spotu podkreśla zalety najnowszej kolekcji Possi Light, która dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i nieustannie zmieniającego się życia. To nowoczesne meble o nieograniczonych możliwościach konfigurowania, które rosną razem z rodziną.
 
 
Kampania wystartowała 1 czerwca, a całość działań wizerunkowych zaplanowano na 3 miesiące. Obejmują m.in. telewizję, internet, kina oraz szeroko zakrojone działania PR, w tym specjalny event premierowy. Spot wyreżyserowała Marta Pruska, za produkcję odpowiadał Film Produkcja, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.
 
Wdrożeniu kolekcji towarzyszą także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Firma przygotowuje konfigurator mebli, który będzie dostępny zarówno w salonach, jak też na stronie internetowej brw.pl. Za pomocą aplikacji klienci będą mogli zaprojektować własne meble online oraz zamówić je bez wychodzenia z domu.
 
W ramach kampanii w największych salonach Black Red White powstały wyjątkowe ekspozycje mebli Possi Light, ozdobione tysiącami ręcznie wykonanych ptaków origami, które symbolizują lekkość, oryginalność i nowoczesność kolekcji.