Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street!

W dniach 24 i 25 czerwca odbyło się coroczne warszawskie święto mody - IMS Warsaw Fashion Street. Olivier Janiak, Joanna Horodyńska, Mariusz Brzeziński, Ada Fijał, Natalia Jaroszewska czy Agnieszka Włodarczyk – to tylko początek listy gwiazd i cenionych projektantów, którzy pojawili się na tej wielkiej plenerowej imprezie. Polska marka Black Red White – patron wydarzenia – gościła gwiazdy w stylowym ogródku VIP.
 
W czerwcowy weekend popularne warszawskie bulwary przemieniły się w olbrzymi wybieg. Pokazy mody dziecięcej, najnowsze kolekcje znanych projektantów, wyjątkowe koncerty i mnóstwo niesamowitych atrakcji zachęciło do udziału w imprezie tysiące osób. Charytatywne pokazy uświetniła obecność gwiazd i znanych osobowości ze świata mody. Mali modele pojawili się na wybiegu w towarzystwie m in. Darii Widawskiej, Joanny Racewicz, Edyty Olszówki, Anny Wendzikowskiej czy Katarzyny Cichopek. Zaproszeni goście mogli bawić się w ogródku VIP, którego gospodarzem została marka Black Red White. W specjalnie zaaranżowanej strefie znalazły się wygodne kanapy i ekspozycja najnowszej kolekcji Possi Light.
Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street! Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street! Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street!
Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street! Daria Widawska w Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street! Joanna Racewicz w Black Red White na IMS Warsaw Fashion Street!
Zwieńczeniem IMS Warsaw Fashion Street była uroczysta gala, podczas której swoje kolekcje zaprezentowali wybitni designerzy – znani projektanci, jak również najlepsi artyści młodego pokolenia. Na wybiegu można było podziwiać autorskie projekty takich marek jak Chi-Chi Ude, Claudius, Dom Mody Forget-me-Not oraz kreacje Mariusza Brzezińskiego, a także Moniki Ptaszek i Natalii Jaroszewskiej.
 
Warsaw Fashion Street to jedno z najbardziej cenionych wydarzeń kulturalno-modowych w Polsce. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie http://www.warsawfashionstreet.pl i na Facebooku.