Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Trwa Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Trwa 10. już edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. To niezwykłe kulturalne wydarzenie przyciąga doświadczonych filmowców i debiutantów, aktorów, pisarzy oraz szerokie grono festiwalowej publiczności. Miejscem spotkań i rozmów wybitnych gości jest Black Red White Cafe.
Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
W sobotę konferencją otwarcia oficjalnie rozpoczął się Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Grażyna Torbicka, dyrektor artystyczna festiwalu, przyjęła zaproszonych gości w specjalnie przygotowanej strefie Black Red White Cafe. Podczas spotkania, jak co roku, publiczność oraz dziennikarze mogli spotkać twórców imprezy, zapoznać się z programem artystycznym i filmowym oraz posłuchać opowieści związanych z kulisami powstawania tej edycji.
Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
Festiwal nad Wisłą potrwa do 6 sierpnia. Każdego dnia publiczność ma okazję zobaczyć wybitne filmy polskie i zagraniczne: premiery, ważne filmy minionego roku oraz obrazy, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju światowej kinematografii. W programie są także spektakle teatralne, wystawy i koncerty. W półprywatnej atmosferze Black Red White Cafe Grażyna Torbicka spotyka się z twórcami i festiwalową publicznością. Widzowie mają okazję zapytać o szczegóły produkcji i poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
 
Więcej informacji na temat festiwalu znaleźć można na stronie www.dwabrzegi.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/FestiwalDwaBrzegi i www.facebook.com/BlackRedWhitePL.