Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Urządzamy funkcjonalny salon w nowoczesnym stylu

Zaaranżowanie pokoju dziennego w stylu nowoczesnym nie sprawi większego problemu, jeśli właściwie dobierzemy meble, uwzględniając zarówno wielkość i układ pomieszczenia, jak też indywidualne potrzeby poszczególnych członków rodziny. Istotny jest nie tylko wygląd mebli, ale także ich funkcjonalność oraz wszelkiego rodzaju udogodnienia, które sprawiają, że wykonywanie zwykłych, codziennych czynności jest komfortowe.

 

Bardzo prostą a jednocześnie efektowną propozycją od Black Red White są meble Happy. Niskie szafki RTV w połączeniu z wiszącymi, pionowymi szafkami i witrynami pozwalają na uzyskanie kompozycji o lekkim wyglądzie. Co więcej, jest to bardzo praktyczne rozwiązanie – moduły wiszące można zawiesić na dowolnej wysokości. Właściciele większych salonów mogą dodatkowo uzupełnić kolekcję o pojemną komodę z podświetlanymi szklanymi półkami. Meble Happy znakomicie wpiszą się w modernistyczną aranżację dzięki połyskującym białym frontom, posiadającym oryginalnie ryflowaną wstawkę w ciepłym odcieniu dębu sonoma.

 

Wszystkim, którzy kochają białe, lśniące meble do gustu przypadnie również system modułowy Fun 2. Pojemne elementy stojące i wiszące – szafki RTV, witryny i półki - pozwalają na zaaranżowanie praktycznej przestrzeni. Niewielkich wymiarów zestaw można rozbudować o dużą komodę. Na uwagę zasługują także ciekawie przeszklone fronty i boki szafek. Oświetlenie zamontowane we wnętrzach witryn wyeksponuje piękno dodatków i pamiątek.

 

Z kolei miłośnicy wnętrz emanujących ciepłem, zdecydują się na meble Bigbit w naturalnym jasnym kolorze dębu sonoma. Na wybranych frontach zastosowano ryflowanie o ciemniejszym wybarwieniu ‘sosna larico’, które wprowadza ciekawy kontrast i sprawia, że zestaw nabiera bardziej nowoczesnego charakteru. Kompaktowe moduły spełniają różnorodne funkcje i pozwalają na praktyczne zagospodarowanie wnętrza – półka, szafka rtv z szufladami, wysoki regał z półami i szufladą, witryna ze szklanymi półkami, podświetlonymi energooszczędnym oświetleniem LED oraz pakowny kredens.

 

Jeszcze jeden pomysł Black Red White na efektowną i funkcjonalną aranżację salonu w nowoczesnym stylu to nowa kolekcja Ferblu. Meble nawiązujące do ponadczasowego skandynawskiego designu – proste w formie, w kolorach chłodnej połyskującej bieli oraz naturalnego dębu sonoma. W skład systemu wchodzi aż 9 różnych modułów - szafki RTV z szufladami, witryny, półka, szafka, kredens oraz regał. Można z nich skomponować zestaw do pokoju o dowolnym metrażu.