Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Filmy produktowe

Possi – meble według Twojego projektu
Odkryj milion sposobów na wnętrze z kolekcją Possi od Black Red White. Poznaj system o nieograniczonych możliwościach projektowania! Baw się kolorami i twórz meble według własnego projektu. Possi - billion possibilities.
Possi – kolekcja nieograniczonych możliwości
Black Red White prezentuje przełomową kolekcję Possi – meble o nieograniczonych możliwościach projektowania. Kolekcja jest laureatem prestiżowych nagród: Złota Villa 2015, Diament Meblarstwa 2016 oraz Dobry Design 2016. Wejdź na brw.pl, skorzystaj z kreatora i zostań projektantem! Possi – billion possibilities.
Median - meble z akustycznymi frontami
Oryginalne połączenie połyskującej bieli lub dekoru w naturalnej kolorystyce dąb barique z tkaniną akustyczną w odcieniu grafitowym, to ciekawa propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich. Wyróżnikiem kolekcji jest tkanina na frontach modułów, która przepuszcza dźwięk płynący z głośników ukrytych wewnątrz praktycznych mebli. Meble Median wyposażone są w przemyślane rozwiązania ułatwiające codzienne użytkowanie, jak prowadnice i zawiasy z cichym domykiem czy delikatne oświetlenie LED.
Szafy KODA
Bardzo pojemna szafa Koda z drzwiami przesuwnymi sprawdzi się zarówno w sypialni, pokoju dziennym, młodzieżowym czy przedpokoju. Wnętrze szafy, podzielone na dwie części, zostało praktycznie zagospodarowane drążkiem na ubrania i półkami.

Korpus szafy wybarwiony w kolorze wenge, fronty dostępne są w trzech kolorach: wenge (z białym panelem szklanym), śliwa wallis i akacja mali brąz (z czarnym panelem szklanym). Uniwersalna kolorystyka sprawia, że szafa Koda stanowi doskonałe uzupełnienie mebli z systemów i kolekcji Black Red White.