Antypoślizgowa mata do szuflad – pomaga w zachowaniu czystości

Praktyczna antypoślizgowa mata do szuflad to przede wszystkim świetny sposób na idealny porządek w szufladzie. W mieszkaniu szuflady są wszechobecne: w kuchni, pokojach, spiżarniach, schowkach, a nawet łazience. Antypoślizgowa mata do szuflad zabezpiecza przed wilgocią, kurzem, zabrudzeniami. Można wyjąć ją i wyczyścić, dzięki czemu w szufladach będzie zachowany idealny porządek. Pasuje do wszystkich rodzajów mebli. Poza tym taka mata może podnieść wartość wizualną mebli, szczególnie jeśli mają już swoje lata. Ciekawy design może odmienić ich oblicze i sprawić, że będą wyglądały po prostu ładniej.

Antypoślizgowa mata do szuflad została wykonana z rattanu i szkła. Jest jednokolorowa, ale ma widoczny delikatny deseń, który będzie ozdobą wnętrza szuflady. Mata ma lekki połysk, co podnosi jej wartość wizualną. Kolor – biały. Wymiary wynoszą: 90 × 32 cm.

Ta konkretna mata pasuje do mebli w różnych kolorach oraz z różnych materiałów. Bez względu na to, czy meble są klasyczne i drewniane, czy na połysk, mata sprawdzi się jako zabezpieczenie przed przesuwaniem schowanych rzeczy i wilgocią.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 32 cm
Waga 0.117 kg
Do pobrania