Sirius Side pull-out – nowoczesna bateria kuchenna

Sirius Side pull-out to wysokociśnieniowa, jednodźwigniowa bateria stojąca. Będzie pełnić funkcję praktyczną w nowoczesnej kuchni, sprawdzi się także w aranżacjach loftowych i skandynawskich. Ze względu na prosty, aczkolwiek estetyczny design, powinna pasować także do aranżacji minimalistycznych. Będzie pasować do zlewozmywaków każdej wielkości.

Bateria Sirius Side pull-out ma kształt litery U. Została wykonana z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jej długotrwałą, bezawaryjną eksploatację. Głowica ceramiczna umożliwia precyzyjną regulację strumienia, a ponieważ jest ona wyciągana, możesz swobodnie operować nią podczas wielu czynności, np. płukania warzyw czy mycia większych naczyń. Jej końcówka wykonana jest z metalu. Zastosowany zawór zwrotny odcina powrót wody. Mieszacz możesz umieścić z prawej lub lewej strony.

Sirius Side pull-out wyposażono w perlator. Dzięki niemu strumień wody jest napowietrzany - nie zmienia swoich rozmiarów, ale zużywasz jej mniej, co z biegiem czasu pozytywnie odczujesz w rachunkach. Wymiary baterii to 344 × 310 × 35 mm. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szary kamień i onyks.

Wymiary
Wysokość 34,4 cm
Do pobrania