Dalia Popiel bieżnik 40 x 140 cm – funkcjonalny dodatek do Twojego stołu

Rodzinne uroczystości czy pogawędki przy kawie to świetna okazja, by zaprezentować gustowny stół lub ławę. Elementy zastawy wymagają jednak odpowiednich podkładek, które pozwolą Ci utrzymać porządek. Szukasz czegoś minimalistycznego, co nie odwróci uwagi od blatu? Bieżnik Dalia Popiel będzie dla Ciebie idealny.

Bieżnik Dalia 40 x 140 cm wygląda efektownie na każdej powierzchni. W całości rozłożysz go na większym, jadalnym stole. Możesz postawić na nim paterę z ciastem, wazę do zupy i duży talerz przekąsek – stworzysz w ten sposób szykowny szwedzki stół. Mata zapewni naczyniom stabilność nawet podczas wielogodzinnych spotkań, kiedy zastawa jest ciągle w ruchu.

Jeśli położysz go na kawowej ławie, jego końce swobodnie opadną wzdłuż nóżek. Taki efekt nada każdej pogawędce elegancji. Popielaty bieżnik 40 x 140 cm pięknie zharmonizuje się zarówno z czarną barwą espresso, jak i mleczną pianką cappuccino. Stonowana barwa pasuje do pastelowych odcieni – dobierz filiżanki w kolorze pudrowego różu, a w salonie zyskasz radosny i stylowy akcent.

Dalia popiel - wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.188 kg
Do pobrania