Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Biurka młodzieżowe, dla dzieci

Biurko znajdziesz w niemal każdym mieszkaniu i domu. To mebel, przy którym mamy dać upust swojej kreatywności – pracować, uczyć się czy realizować swoje hobby. Stół biurowy ma być odseparowany od gwaru reszty mieszkania, stabilne i płaskie, by można było na nim wykonać zadania matematyczne, rysunki czy pisać programy komputerowe. To przy biurku dzieją się rzeczy, dzięki którym się rozwijamy.

pomieszczenie: pokój młodzieżowy
28 Produktów
sortuj wg:
pokaż
Wesker
Princeton
Denton
Denton
Denton
-38%
biurko Kaspian
-31%
biurko Kaspian
-22%
biurko Indiana
841,- 1079,-
-22%
biurko Indiana
-22%
biurko Porto
334,- 429,-
-26%
biurko Malcolm
-22%
biurko Luca Juzi
-27%
biurko Luca Juzi
-22%
biurko Graphic
-22%
biurko Graphic
-22%
biurko Office Lux
-22%
biurko Office Lux
-22%
biurko Office Lux
-22%
biurko Balder
287,- 369,-
-25%
biurko Zele
253,- 339,-
-22%
biurko Heda
388,- 499,-
-22%
biurko Princeton
-22%
nadstawka Princeton
-22%
biurko Namek
310,- 399,-
-22%
biurko Denton
256,- 329,-
-22%
biurko Denton
466,- 599,-
-22%
biurko Nepo Plus
-22%
biurko Nepo Plus
-22%
biurko Nandu
373,- 479,-
-22%
biurko Lara
389,- 499,-
-22%
biurko Wesker
334,- 429,-
-22%
nadstawka Princeton
-26%
biurko Stanford

Biurka młodzieżowe

Biurko to centrum dowodzenia nastolatka, przy którym nie tylko odrabia lekcje, ale również rozwija swoje umiejętności  i poświęca się ulubionemu hobby. Z uwagi na komfort dziecka i wymogi ergonomiczne, nie sposób zastąpić go stołem czy niską ławą. Biurka młodzieżowe urozmaicą wystrój pokoju, a zarazem zachęcą ucznia do nauki i zapewnią mu prawidłową postawę.

 

Biurka młodzieżowe do zadań specjalnych

Skomplikowana matematyka i długie wypracowanie nie brzmią dobrze, dlatego warto stworzyć dziecku przyjazne stanowisko do pracy. Meble przeznaczone pod komputer zwykle mają skromniejsze rozmiary i są wyposażone w wysuwaną półkę pod klawiaturę. Typowe biurka do nauki są większe, a duży blat umożliwia rozłożenie książek, zeszytów i przyborów plastycznych. Przy biurku młodzieżowym umieść regały i szafki, by stworzyć wygodną strefę sprzyjającą koncentracji.

 

Nowoczesne biurka młodzieżowe – funkcjonalność i styl

W BRW znajdziesz nietuzinkowe meble o modnym wyglądzie, które przypadną do gustu zarówno uczniom podstawówki, jak i nastolatkom czy studentom. Zwolennikom klasyki polecamy masywne biurka w stylu kolonialnym z metalowymi okuciami i uchwytami. W nowoczesnym pokoju świetnie zaprezentują się biurka młodzieżowe o lekkiej formie i w popularnych kolorach – białym, grafitowym lub jasnej okleinie drewnopodobnej.

 

Co warto wiedzieć przed zakupem biurka młodzieżowego?

Przyjrzyj się budowie i rozmiarom biurka. Czy ma dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci szafek i szuflad? Czy jego wysokość będzie odpowiednia dla Twojego dziecka? Sprawdź również, czy blat biurka jest zabezpieczony przed zarysowaniem i na jakich okuciach pracują otwierane elementy. W niektórych czynnościach (praca na laptopie, rysowanie, projektowanie) lepiej sprawdzi się stół biurowy bez szafek, gdyż nie krępuje ruchów i można łatwo go przestawiać.