Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Biurka młodzieżowe,

53 Produkty
pomieszczenie: Pokój młodzieżowy
-43%
biurko Malcolm
-30%
biurko Zele
-37%
biurko Kaspian
-42%
biurko Nuis
-32%
biurko Nandu
-32%
biurko Balder
-40%
biurko Heda
-32%
biurko Lara
-32%
biurko Indiana
-32%
biurko Namek
-32%
biurko Nandu
-31%
biurko Romance
-33%
biurko Porto
-32%
biurko Indiana
-38%
biurko Brent
-31%
biurko Wesker
-26%
biurko Nandu
-33%
biurko Bante
-49%
Nowość
biurko Holten
-25%
biurko Zack
-25%
Nowość
biurko Mario
-25%
Nowość
biurko Pascal
-26%
biurko Brico
-25%
Nowość
biurko Ninja
-25%
Nowość
biurko Marte
-42%
biurko Kaspian
-34%
biurko Ronse
-32%
biurko Weston
-25%
biurko Gemini
-25%
biurko Oxford
-20%
Nowość
biurko narożne Luka
-19%
Nowość
biurko Mimo
-19%
Nowość
biurko Lillo
-19%
Nowość
biurko narożne Luka
-20%
Nowość
biurko narożne Luka
-19%
Nowość
biurko narożne Luka
-19%
Nowość
biurko Mamo
-19%
Nowość
biurko Mimo
-20%
Nowość
biurko Mamo
-20%
Nowość
biurko Mimo

Biurko to centrum dowodzenia nastolatka, przy którym nie tylko odrabia lekcje, ale również rozwija swoje umiejętności i poświęca się hobby. Z uwagi na komfort dziecka i wymogi ergonomiczne, nie sposób zastąpić go stołem czy niską ławą. Biurka młodzieżowe urozmaica wystrój pokoju, a zarazem zachęcą ucznia do nauki i zapewnią mu prawidłową postawę.

Biurko młodzieżowe do zadań specjalnych

Skomplikowane zadanie domowe z matematyki i długie wypracowania na lekcje języka polskiego - z takimi wyzwaniami muszą mierzyć się na co dzień nastolatkowie. Żeby byli w stanie im podołać, warto stworzyć dziecku przyjazne stanowisko do pracy. Najważniejszym elementem takiego stanowiska jest oczywiście biurko.

Meble przeznaczone pod komputer zwykle mają skromniejsze rozmiary i są wyposażone w wysuwaną półkę pod klawiaturę. Typowe biurka do nauki są większe, a duży blat umożliwia rozłożenie książek, zeszytów i przyborów plastycznych. Dzięki temu, dziecko podczas nauki będzie miało wszystko pod ręką.

Co ważne, duże biuro w pokoju dziecka będzie nie tylko miejscem do nauki. Sporych rozmiarów blat bez trudu zmieści dodatkowy monitor. Dzięki temu nastolatek stworzy w swoim pokoju strefę gier, gdzie będzie mógł się relaksować przy ulubionej rozgrywce.

Szukając mebli do pokoju dziecięcego, nie ograniczaj się jedynie do biurka. Umieść przy biurku młodzieżowym regały i szafki, by stworzyć wygodną strefę sprzyjającą koncentracji. Zadbaj również o odpowiednie krzesło, koniecznie wysokiej jakości. To przede wszystkim od jego właściwości zależeć będzie wygoda młodego człowieka.

Nowoczesne biurka młodzieżowe – funkcjonalność i styl

Sprostanie oczekiwaniom nastolatka nie jest proste - zwłaszcza jeśli urządzasz jego pokój. Na szczęście w BRW znajdziesz wiele nietuzinkowych biurek młodzieżowych i meblido pokoju nastolatka o modnym wyglądzie. Przypadną one do gustu zarówno uczniom podstawówki, jak i nastolatkom czy studentom.

Jak wybrać biurko dla dziecka? Możliwości jest sporo. Zwolennikom klasyki polecamy masywne biurka w stylu kolonialnym z metalowymi okuciami i uchwytami. W nowoczesnym pokoju świetnie zaprezentują się białe biurka młodzieżowe o lekkiej formie. Doskonale pasują one do prostych, ale eleganckich mebli w jasnych odcieniach.

Dla pasjonatów majsterkowania lub miłośniczki pamiętników doskonale sprawdzą się biurka z drzwiami i szufladami. Spora ilość szuflad i przegródek sprawia, że pomieści ona sporo rzeczy.

Pokój młodzieżowy - jak go urządzić?

Urządzenie pokoju młodzieżowego nie jest proste. Gusty dzieci oraz rodziców są różne, co utrudnia znalezienie kompromisu. Dorośli częściej myślą o tym, aby meble były funkcjonalne, natomiast młodzież o stylu i wyglądzie. Meble dostępne w BRW łączą w sobie obie te cechy.

Jeśli pokój nastolatka nie jest wielkich rozmiarów, to warto postawić na meble w jasnym kolorze, które optycznie powiększą pomieszczenie. Świetnie sprawdzą się biurka narożne - pomagają zagospodarować niewielką przestrzeń pokoju. Oprócz niego powinno znaleźć się również miejsce na szafki i regały młodzieżowe.

Jeśli dziecko spędza dużo czasu przy biurku (np. odrabiając lekcję lub realizując pasję) zadbaj o odpowiednią powierzchnię blatu. Niektóre modele biurek mają ponad 150 cm długości. Na takiej powierzchni można nie tylko uczyć się, ale również czytać książki, układać puzzle, czy grać w ulubione gry. Takie biurko doskonale sprawdzi się w większym pokoju młodzieżowym.

Co warto wiedzieć przed zakupem biurka do pokoju młodzieżowego?

Przyjrzyj się budowie i rozmiarom biurka. Czy ma dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci szafek i szuflad? Czy jego wysokość będzie odpowiednia dla Twojego dziecka? Sprawdź również, czy blat biurka jest zabezpieczony przed zarysowaniem i na jakich okuciach pracują otwierane elementy. Pamiętaj również o zakupie dobrej jakości krzesła. W niektórych czynnościach (praca na laptopie, rysowanie, projektowanie) lepiej sprawdzi się stół biurowy bez szafek, gdyż nie krępuje ruchów i można łatwo go przestawiać.

Poznaj już teraz ofertę biurek młodzieżowych w BRW i znajdź wymarzony model dla swojej pociechy.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki