Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Biurka proste

36 Produktów
niska cena
hit promocji
wyjątkowy design
-37%
biurko Gent
-46%
biurko Denton
-24%
biurko Nandu
-25%
biurko Gemini
-26%
biurko Brico
-25%
biurko Zack

Biurko to nieodzowny element wyposażenia każdego domu i biura. Meble przydają się do pracy, nauki oraz domowej rozrywki. Biurka proste to popularny rodzaj mebli, który daje największe możliwości dostosowania biurka do Twoich potrzeb. Szeroki wybór modeli, rozmiarów, kolorów i stylów z pewnością pozwoli Ci wybrać biurko idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Biurko proste - do pracy i domowej rozrywki!

Biurko proste to mebel, który świetnie sprawdzi się w biurze oraz w domowym home office. Możesz łatwo zaaranżować wygodne stanowisko pracy, stawiając na model, którego głębokość i szerokość zapewni Ci odpowiednią przestrzeń roboczą oraz miejsce na komputer. Obecność szuflad pozwoli Ci łatwo uporządkować niezbędne dokumenty oraz akcesoria biurowe. Możesz także zwiększyć funkcjonalność mebla, dokupując dodatkowe akcesoria, jak półki czy nadstawki. Do personalizacji miejsca pracy zachęca łatwy montaż.

Meble świetnie sprawdzają się także do domowej rozrywki. Wybierając model z półką na klawiaturę, będziesz mógł wygodnie używać biurka do celów gamingowych. Szeroki blat zapewnia również miejsce do realizacji innych pasji. Biurka proste wspaniale nadają się do tworzenia rysunków, składania modeli oraz innych prac plastycznych. To także dobre miejsce do wygodnej nauki języka lub zabaw z grafiką komputerową.

Biurko proste to także dobry wybór do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Możliwość regulacji wysokości sprawi, że mebel będzie rosnąć wraz z Twoim dzieckiem. Możesz też postawić je w salonie, wydzielając w ten sposób dodatkową przestrzeń na biuro lub do domowej rozrywki. Ciekawe możliwości aranżacyjne stwarza szeroki wybór modeli o różnym stylu, kolorze oraz wielkości blatu. Czym więc sugerować się przy wyborze? Czytaj więcej: Jak wybrać biurko dla nastolatka?

Biurko proste - jakie kryteria uwzględnić przy wyborze?

Biurko powinno zapewniać Ci maksymalny komfort i wygodę pracy. Duże znaczenie mają tu takie parametry, jak wysokość i głębokość biurka. Wysokość powinna być dostosowana do wzrostu osoby, która korzysta z mebla. W przypadku dzieci lub młodzieży warto więc postawić na rodzaj biurka z regulowanym blatem. W przypadku dorosłych taka funkcja również może się przydać. Zmiana kąta lub wysokości blatu pozwala również zmienić pozycję siedzenia, co z pewnością doceni Twój kręgosłup, szczególnie gdy pracujesz przy biurku po kilka godzin dziennie.

Głębokość i szerokość biurka to parametry, które decydują o wielkości Twojej przestrzeni roboczej. Postaw więc na model, który będzie adekwatny do Twoich potrzeb. Głęboki blat pozwala na montaż dodatkowej półki na monitor lub dokumenty. Możesz także postawić na biurku domową drukarkę lub inne dodatkowe wyposażenie. Warto zastanowić się też nad ilością szuflad, które pomogą Ci uporządkować niezbędne przedmioty oraz akcesoria biurowe.

Mimo prostej nazwy biurko proste może być bardzo designerskie. Meble różnią się takimi parametrami, jak kolor blatu oraz wykończenie. Możesz zdecydować się na blat lakierowany na wysoki połysk, kolor matowy lub wybrać drewnianą okleinę. Ilość dostępnych realizacji i wariantów zapewnia swobodę wyboru oraz dopasowania biurka do charakteru pomieszczenia. Wśród najpopularniejszych kolorów znajdują się dąb, szary, czarny i biały.

Jednocześnie zwróć uwagę na kształt i materiał wykonania biurka. Może to być popularna płyta meblowa mdf, jak i drewniany blat na klasycznych nogach lub efektownym metalowym stelażu. Klasyczny materiał zestawiony z nowoczesną stalową konstrukcją daje bardzo ciekawy efekt aranżacyjny i zapewnia większa stabilność.

Biurka proste w ofercie BRW

W ofercie mebli Black Red White znajdziesz biurka proste o różnych rozmiarach i przeznaczeniu. Wśród nich znajdziesz zarówno jednoosobowe biurko proste przeznaczone do pokoju dziecięcego, masywne biurko z metalowym stelażem, jak i designerskie propozycje w postaci stołów biurowych. Meble dostępne są w różnych rozmiarach oraz posiadają możliwość dodania akcesoriów, które zwiększą możliwości Twojego stanowiska. Wybierz swój ulubiony model i ciesz się wygodnym i funkcjonalnym miejscem pracy!