Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Nowoczesne biurka

57 Produktów
styl: Nowoczesny
-35%
biurko Zele
-34%
biurko Kaspian
-35%
biurko Malcolm
-26%
biurko Kaspian
-34%
biurko Nandu
-33%
biurko Balder
-27%
biurko Heda
-27%
biurko Namek
-23%
biurko Ronse
-23%
biurko Nandu
-30%
biurko Gent
-34%
biurko Wesker
-29%
biurko Brent
-16%
biurko Nandu
-36%
biurko Bante
-35%
biurko Rodes
-23%
biurko Loano
-23%
biurko Capella
-23%
biurko Brico
-35%
biurko Flames
-34%
biurko Holten
-35%
biurko Nuis
-22%
biurko Gemini

Biurka nowoczesne to meble, bez których nie sposób sobie wyobrazić aranżacje przestrzeni biurowych oraz miejsce codziennej pracy. W asortymencie BRW znajdziesz szeroki wybór biurek, które sprawdzą się zarówno w biurach, jak i punktach usługowych czy też placówkach edukacyjnych. Są tu również modele doskonale nadające się do mieszkania - pokoju dziecka lub gabinetu. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź mebel, który spełni Twoje potrzebny.

Jak wybrać nowoczesne biurko?

Nowoczesne biurka mają za zadanie dawać maksimum funkcjonalności. Czyli - blat powinien zapewnić miejsce na monitor komputera lub laptopa, a także wystarczającą przestrzeń do innych zdań, jak na przykład przechowywanie dokumentów. Na blacie jednak się nie kończy - biurko może mieć szuflady lub półki. To znacznie zwiększa jego funkcjonalność i pozwala na wygodne przechowywanie akcesoriów, teczek z dokumentami itp.

Niektóre biurka oferują pustą przestrzeń pod blatem - można dzięki temu wygodnie ustawić tam komputer. To, jakie biurko będzie dla Ciebie najlepsze, zależy przede wszystkim od specyfiki pracy. Jeśli dokumenty pod ręką Ci potrzebne, możesz wybrać biurko bez szafki oraz szuflad lub z samymi szufladami. To samo dotyczy wielkości blatu - jeśli korzystasz tylko z laptopa, można polecić wąskie biurka o szerokości od 50 cm do 80 cm. Większe biurka, czyli biurka mające 100 cm szerokości to rozwiązanie dla tych osób, którym wystarczy miejsce na monitor i klawiaturę.

A jeśli potrzeba jeszcze więcej miejsca, tutaj polecane są biurka duże - o szerokości co najmniej 130 cm. Na takim biurku można pomieścić mnóstwo rzeczy, dlatego doskonale nadaje się do miejsc o dużej intensywności pracy.

Biurko zwykłe czy narożne?

Warto również dodać, że oprócz biurek zwykłych dostępne są także nowoczesne biurka narożne. Tego typu meble nadają się do wypełnienia przestrzeni, w której zbiegają ściany. Ponadto takie biurka można łączyć ze sobą, tworząc większe stanowisko.

Mebel tego typu może sprawdzić się również w pokoju dziecka - zwłaszcza, jeśli pomieszczenie nie ma dużego metrażu. Biurka te są znacznie rzadziej spotykane niż klasyczne, jednak BRW wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom swoich klientów i przygotowało w ofercie także takie modele.

Na co zwracać uwagę przy wyborze biurka?

Biurka nowoczesne są - zgodnie z nazwą - przeznaczone do pomieszczeń o aranżacjach nowoczesnych. Dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz biurka, aby wyposażyć w nie gabinet lekarski, biuro rachunkowe czy postawić je w salonie mieszkania prywatnego, pomieszczenie musi mieć taki właśnie wystrój, aby biurko nie wpłynęło negatywnie na wygląd całości.

Trzeba jednocześnie zauważyć, że styl nowoczesny dopuszcza wiele wariantów, dlatego znajdziesz tu stylowe biurka, zachwycające kolorystyką, jak i biurka wykończone na wysoki połysk, które doskonale pasują do biura z meblami bogatymi w chrom i szkło. Na stronie Black Red White z łatwością znajdziesz model, który będzie pasować do stylu pomieszczenia.

Solidne biurka w dobrej cenie

Nowoczesne biurka wykonywane są z solidnych materiałów, które dają im wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz ślady eksploatacji. Jeśli chodzi o kolorystykę - mamy tu zarówno białe, jak i czarne, a także mające kolor drewna w różnych odcieniach. Dzięki temu biurko idealnie wpasuje się w aranżację pomieszczenia, stanowiąc zarazem jego praktyczną ozdobę.

A co równie ważne - wszystkie biurka nowoczesne dostępne są w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. A jeśli poszukujesz biurka do miejsca pracy, warto pomyśleć o zakupie go wraz z regałem na przechowywanie dokumentów. Tego typu meble również mają atrakcyjne ceny. Zobacz i zamów już dzisiaj!