Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Biurka z szufladami

37 Produktów
niska cena
wyjątkowy design
-30%
biurko Darin
rekomendacja Mistrzów
-42%
biurko Lara
-40%
biurko Kaspian
-44%
biurko Holten
-40%
biurko Zele
-34%
biurko Malcolm
-34%
biurko Kaspian
-36%
biurko Nuis
-40%
biurko Balder
-25%
biurko Nandu
-35%
biurko Heda
-42%
biurko Indiana
-42%
biurko Flames
-34%
biurko Namek
-23%
biurko Weston
-31%
biurko Ronse
-36%
biurko Brent
-50%
biurko Namur
-30%
biurko Nandu
-25%
biurko Romance
-35%
biurko Wesker
-30%
biurko Darin
-29%
biurko Porto
-25%
biurko Natalia
-25%
biurko Rodes
-25%
biurko Simon
-25%
biurko Hauts
-25%
biurko Oxford
-42%
biurko Bante
-42%
biurko Indiana

Biurko to niezbędny element wyposażenia wnętrza każdego pokoju młodzieżowego oraz domowego gabinetu. Meble pozwalają na zorganizowanie wygodnego stanowiska do pracy lub nauki. Biurka z szufladami to funkcjonalna i praktyczna propozycja, dzięki której łatwo uporządkujesz biurowe akcesoria i domowe dokumenty oraz zachowasz miejsce na blacie. Szeroki wybór dostępnych modeli, pozwoli Ci dopasować biurko idealnie do stylu danego pomieszczenia.

Biurka z szufladami-sposób na komfortowe biuro

Wygodne i funkcjonalne stanowisko to klucz do efektywnej pracy i nauki. Biurko z szufladami pozwoli Ci zaoszczędzić przestrzeń do pracy oraz łatwo utrzymać porządek na blacie biurka. Obecność szuflad to prosty sposób na przechowywanie artykułów biurowych, segregację dokumentów, zeszytów i innych niezbędnych akcesoriów. Ograniczysz także w ten sposób osiadanie kurzu, dzięki czemu Twoje stanowisko pracy będzie przyjemne i łatwe do utrzymania w czystości, co z pewnością przełoży się na większy komfort użytkowania oraz wydajność.

Biurko z szufladami to także sposób na oszczędność miejsca w pomieszczeniu. Szuflady lub zamykane półki sprawiają, że nie potrzebujesz dodatkowych mebli na przechowywanie akcesoriów biurowych. Wykorzystujesz również często niezagospodarowane miejsce pod blatem, co pozwala Ci na zaoszczędzenie powierzchni nad biurkiem. Mebel z szufladami możesz uzupełnić nadstawką na biurko z wygodną półką na monitor lub postawić na biurko narożne. Dzięki temu łatwo zaaranżujesz wygodne i ergonomiczne stanowisko pracy bez utraty powierzchni w pomieszczeniu.

Biurko z szufladami - gdzie się sprawdzi?

Biurko z szufladami do model, który sprawdzi się w każdym domu i biurze. Młodzieżowe biurka narożne z szufladami to idealny wybór do pokoju nastolatka, który potrzebuje dużo przestrzeni blatu oraz miejsca na przechowywanie swoich rzeczy oraz niezbędnych pomocy naukowych. Niewielkie biurko z szufladami dobrze sprawdzi się też w przypadku dziecka, jako miejsce, w którym będzie mogło rozwijać się plastycznie i przechowywać takie akcesoria, jak farby, plastelinę czy papier kolorowy. Modele powinny być dopasowane do typu pomieszczenia oraz odpowiednie do wysokości osoby, która korzysta z biurka.

Biurko to także nieodłączny element domowego gabinetu lub biura. Możesz także wygospodarować miejsce na pracę w salonie lub sypialni. W tym przypadku biurko z szufladami będzie szczególnie dobrym wyborem, który pozwoli Ci estetycznie ukryć wszystkie biurowe akcesoria oraz dokumenty po zakończonej pracy. Szeroki wybór stylów, kolorów oraz wysokiej jakości materiał wykonania sprawiają, że biurko może być atrakcyjnym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia. Warto więc aby materiał wykonania korespondował z pozostałymi meblami.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biurka?

Biurko z szufladami powinno być funkcjonalne, ale i dopasowane do pozostałego wyposażenia i stylu Twojego domu. Możesz postawić na drewniany mebel w stylu skandynawskim lub zdecydować się na białe, nowoczesne biurko z lakierem na wysoki połysk. Istotny jest również rozmiar i kształt mebla. Młodzieżowe biurka oraz meble przeznaczone dla dzieci są zwykle nieco mniejsze i często posiadają regulację wysokości blatu. To kolejne funkcjonalne rozwiązanie, które zwiększy komfort nauki Twojego dziecka.

Do domowego gabinetu świetnie sprawdzą się klasyczne biurka narożne lub drewniane modele o szerokim blacie. Styl powinien być dopasowany do wystroju pomieszczenia. Dobrym rozwiązaniem jest zakup biurka tej samej marki lub z serii, z której pochodząc pozostałe elementy wyposażenia. W ofercie znajdują się lekkie meble z pojedynczą szufladą oraz nowoczesne biurka z szufladami i zamykaną szafką, idealne pod komputer. Wybór zależy więc od Twoich preferencji, potrzeb oraz dominującego w pomieszczeniu stylu. Z pomocą przychodzi szeroka oferta biurek BRW!

Biurka z szufladami w ofercie BRW

Biurka z drzwiami i szufladami w ofercie Black Red White to dopracowane i funkcjonalne meble, które pozwolą Ci zaaranżować domowe biuro lub urządzić wygodne miejsce do nauki dla Twojego dziecka. W ofercie znajdują się zarówno pojedyncze biurka, biurka z nadstawką, jak i modele narożne. Biurko białe? Drewniane czy grafitowe? Większość dostępnych modeli posiada różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu możesz dopasować kolor biurka do wystroju i charakteru pomieszczenia. Możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów oraz nadstawki pozwoli Ci stworzyć home office na miarę Twoich potrzeb.