Biurko Brico – stylowe miejsce pracy

Chcesz stworzyć przytulny kącik do pracy? Zależy Ci na lekkiej aranżacji? Zamiast masywnego biurka wybierz delikatny mebel typu konsola. Nowoczesne biurko Brico może stanąć nawet w eleganckiej sypialni. Dowiedz się o nim więcej!

Industrialny charakter mebla to zasługa smukłych, metalowych nóg ustawionych w literę X. Ich kolor powtórzony jest na desce, która zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i chroni drobne przedmioty przed wpadaniem za biurko. Całość ociepla blat z laminowanej płyty MDF w jasnym, przyjemnym dla oka kolorze. Dobrze odwzorowana struktura drewna nadaje meblowi urokliwy wygląd.

Cenisz estetykę? Na pewno nie umknie Twojej uwadze otwór na kable, który pozwoli uporządkować niesforną plątaninę. Przydadzą się też dwie praktyczne przegródki – możesz umieścić w nich na przykład bloczek kartek samoprzylepnych lub długopisy w ozdobnym pojemniku.

Wymiary biurka konsola wynoszą 90 × 50 cm, więc swobodnie ustawisz na blacie laptopa, lampkę i potrzebne przybory. Jednocześnie pozwolą wpasować mebel w dowolną przestrzeń. Prosta, delikatna konstrukcja będzie odpowiednia zarówno do gabinetu, jak i salonu, pokoju młodzieżowego czy sypialni.

Loftowe biurko Brico możesz ustawić również w pomieszczeniu w stylistyce skandynawskiej lub retro. W zależności od wybranej wersji kolorystycznej oraz użytych dodatków potrafi zupełnie zmienić swoje oblicze.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 84 cm
Waga 11 kg
Do pobrania