Biurko Ogi Drive – idealne do nowoczesnych biur

Ogi Drive to biurko, które z pewnością znajdzie swoje miejsce w nowoczesnej przestrzeni biurowej każdego rodzaju. Doskonale skomponuje się z innymi meblami nowoczesnymi w biurze rachunkowym, urzędzie, sekretariacie czy podobnej przestrzeni roboczej. Jego solidna konstrukcja oraz możliwość elektrycznej bądź ręcznej regulacji wysokości blatu umożliwiają optymalne przystosowanie mebla do siedzącej przy nim osoby. Dobrze posłuży także jako biurowy kącik w pokoju pełniącym funkcję zarówno salonu, jak i gabinetu.

Biurko Ogi Drive wykonane zostało z solidnych, wysokiej jakości materiałów. Podstawa to metalowy stelaż z jedną łączyną. Prostokątny blat to płyta MFC z obrzeżem ABS, przymocowana do niego za pomocą przelotów tworzywowych. Podstawy biurka opierają się na stopkach – po dwie z każdej strony – co zapobiega zarysowaniu podłogi lub parkietu. Wysokość blatu może być regulowane za pomocą niewielkiego panelu Pro z pamięcią numeryczną.

Kolorystka biurka Ogi Drive jest jednolita – biały pastel. Wymiary blatu wynoszą 120 × 80 cm, a wysokość można ustawić od 70 do 120 cm. Biurko świetnie będzie komponować się z innymi meblami nowoczesnymi o jasnej kolorystyce.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 45.8 kg
Do pobrania