Biurko Ogi Drive – nowoczesność w przestrzeni biurowej i w domu

Biurko Ogi Drive sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i biurze lub punktach usługowych. Jego prosty, elegancki i nowoczesny design sprawi, że idealnie wkomponuje się ono w wystrój współczesnych przestrzeni biurowych. Idealnie zgrywa się z estetyką wystroju nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego. Pasuje do prostych biurowych mebli, a w domu może być doskonałym uzupełnieniem wyposażenia.

Biurko zostało wykonane z elementów, które kojarzą się ze stabilnością i wysoką jakością użytkowania. Mamy tu płytę MFC z obrzeżem ABS oraz stelaż z metalu. Nogi biurka spoczywają na poprzecznych metalowych podstawach wyposażonych w stopki. Blat ma kształt prostokąta z możliwością elektrycznej lub ręcznej regulacji wysokości. Kolory biurka to naturalne drewno i biel (stelaż). Wymiary wynoszą: 120 × 80 cm, wysokość można ustawiać od 70 do 120 cm.

Idealne do biura utrzymanego w estetyce skandynawskiej, czyli z przewagą jasnych, naturalnych kolorów i drewna. To uniwersalny mebel, więc łatwo zestawić go z resztą nowoczesnego wyposażenia.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 45.8 kg
Do pobrania