Biurko Ogi Drive – uniwersalne biurko do nowoczesnych aranżacji

Praktyczne i proste biurko Ogi Drive to mebel, który idealnie sprawdzi się w przestrzeni biurowej, domowym gabinecie lub pokoju młodzieżowym. Ma uniwersalny design, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do reszty wystroju, szczególnie tego w stylu nowoczesnym, loftowym czy minimalistycznym. Jest wygodne do użytkowania – zajmuje niewiele miejsca i możesz regulować jego wysokość. Świetne również do sal szkoleniowych, gdzie stawia się na jednolity wystrój i minimalistyczne umeblowanie.

Biurko Ogi Drive zrobione zostało z metalu (stelaż z łączyną) oraz płyty MFC z obrzeżem ABS, połączonych za pomocą przelotów tworzywowych. Blat ma kształt prostokąta. Nogi biurka wspierają się na podstawach wyposażonych w praktyczne stopki. Możliwa jest regulacja blatu za pomocą panelu Pro. Kolory biurka to naturalne drewno i czarny (metalowe elementy). Wymiary wynoszą: 120 × 80 cm, wysokość regulowana od 70 do 120 cm.

Biurko świetnie komponuje się z innymi meblami o metalowych elementach, na przykład minimalistycznymi regałami i półkami. Odnajduje się również w aranżacjach z przewagą drewna – np. drewniane podłogi.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 45.8 kg
Do pobrania