Biurko Ogi Drive – estetyczne biurko do jasnych wnętrz

Biurko Ogi Drive to mebel, który rozjaśni każdą biurową aranżację. Doskonale prezentuje się również w domu, szczególnie we wnętrzach umeblowanych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Sprawdzi się w gabinecie i pokoju młodzieżowym. Ze względu na estetyczny wygląd może stać nawet w salonie, pełniąc funkcję biurka, ale i ławy. Elektryczna lub ręczna regulacja wysokości umożliwia dostosowanie biurka do konkretnych potrzeb jego użytkownika.

Biurko zrobione jest z metalu (stelaż z łączyną) i płyty MFC z obrzeżem ABS połączonymi przy pomocy przelotów tworzywowych. Blat biurka jest w kształcie prostokąta. Nogi z poprzecznymi podstawami wyposażono w praktyczne stopki. Kolorem biurka jest praktyczna biel. Wymiary wynoszą: 140 × 80 cm, możliwość regulacji od 70 do 120 cm.

Białe biurko Ogi Drive to elegancka opcja do biur, w których liczy się estetyka i doskonały styl. Łatwo dopasować do niego krzesło. Rozjaśnia wnętrza i zwiększa wrażenie przestrzenności. Dobrze wygląda w otoczeniu innych białych mebli.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 49.3 kg
Do pobrania