Biurko Ogi Drive – idealne biurko do eleganckiego pomieszczenia

Połączenie drewna i metalu to opcja doskonale sprawdzająca się, jeśli chodzi o biurko. Prosty design sprawdza się zawsze, a uniwersalna kolorystyka i materiały tylko to potwierdzają. Dzięki temu biurko Ogi Drive możesz spokojnie postawić w salonie, pokoju młodzieżowym, gabinecie, biurze, bibliotece. Będzie pasować do większości wystrojów, szczególnie nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego. Dużym atutem jest możliwość dostosowania wysokości biurka do potrzeb konkretnego użytkownika.

Biurko Ogi Drive powstało z połączenia metalu (stelaż z łączyną) oraz płyty MFC z obrzeżem ABS złączonymi poprzez przeloty tworzywowe. Kształt blatu jest klasyczny, prostokątny. Nogi biurka zostały wyposażone w stopki, dzięki czemu unikniemy zarysowania podłogi. Regulacja wysokości przy pomocy panelu Pro. Kolory biurka to biel i naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 140 × 80 cm, wysokość 70 – 120 cm.

Estetyczne biurko najlepiej sprawdzi się w stylistyce skandynawskiej, stawiającej na połączenie bieli i drewna. Będzie pasować do mebli z elementami drewnianymi i metalowymi.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 70-120 cm
Waga 49.3 kg
Do pobrania