Biurko Zack – industrialne biurko z półkami

Jeśli cenisz rozwiązania oszczędzające przestrzeń, zwróć uwagę na kompaktowe biurko Zack. Nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie sporo pomieści. Jak to możliwe? Na jego funkcjonalność wpływają praktyczne półki.

Biurko z półkami to dobry patent na wykorzystanie wysokości wnętrza. Prezentowany model mierzy 160 cm, natomiast pozostałe wymiary – szerokość i długość – wynoszą jedynie 81,5 × 48 cm. Dzięki temu z łatwością wpasujesz mebel nawet w niewielki metraż.

Poza blatem wyposażonym w dwie otwarte przegródki do dyspozycji masz również dwie półki. To doskonałe miejsce na książki, przybory do pisania lub ozdoby wprowadzające kojący klimat – rośliny doniczkowe czy pamiątki. 

Biurko w stylu industrialnym charakteryzuje metalowy stelaż malowany proszkowo. Nogi lekko się rozszerzają, dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Do wyboru masz dwa wybarwienia podstawy, więc możesz dopasować mebel do swojego wnętrza. Blat i półki są zrobione z odpornej na zarysowania płyty MDF w okleinie imitującej drewno bukowe.

Loftowe biurko z półkami będzie świetne do pokoju młodzieżowego lub domowego biura. Dopasuj do niego wygodne krzesło i ciesz się komfortową przestrzenią do pracy lub nauki.

Wymiary
Długość 81,5 cm
Szerokość 48 cm
Wysokość 160 cm
Waga 19 kg
Do pobrania