Blenda Sole lewa – zakończenie zabudowy meblowej

Kuchnia to nie miejsce na eksperymenty z funkcjonalnością i estetyką. To doskonałe miejsce na sprawdzone rozwiązania, takie jak kosze cargo, ociekarki,, połyskujące fronty oraz zintegrowane uchwyty. Kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole to sprawdzone rozwiązania, które posłużą Ci przez wiele lat.

Potrzebujesz czegoś, co ułatwi zakamuflowanie zakończenia mebli? Sprawdzi się w tym blenda kończąca układ Sole. Dzięki niej przestrzeń pomiędzy szafką a ścianą nie będzie widoczna, a Ty będziesz mogła cieszyć się optymalną zabudową.

Blenda Sole o wymiarach 72x56x1,6 cm zabuduje szafki dolne, postawione bez nóżek. Blenda lewa sięgająca do podłogi zabuduje meble w efektowny, elegancki sposób.

Element w kolorze biały alpejski zgrywa się kolorystycznie z pozostałą częścią kolekcji. Jasne wybarwienie sprawdza się w nowoczesnych lub skandynawskich, niewielkich pomieszczeniach.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Sole - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 1,6 cm
Wysokość 72 cm
Waga 4.5 kg