Blenda Sole prawa – kończy układ mebli kuchennych

Kuchennych eksperymentów nie zaczynaj od zabudowy – tutaj sprawdzi się polecana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. Stworzysz z nią ponadczasowe i modne wnętrze na lata. Wszystko dzięki błyszczącym frontom i zintegrowanym uchwytom oraz wyposażeniu w standardzie postaci koszy cargo, ociekarek, szuflad w standardzie.

Potrzebujesz czegoś, co ułatwi zakamuflowanie zakończenia mebli? Sprawdzi się w tym blenda kończąca układ Sole. Dzięki niej przestrzeń pomiędzy szafką a ścianą nie będzie widoczna, a Ty będziesz mogła cieszyć się optymalną zabudową.

Blenda Sole o wymiarach 82x56x1,6 cm zabuduje szafki dolne kończąc je w efektowny sposób. Blenda prawa sięgająca do podłogi, do szafek, których nóżki mają wysokość 10 cm.

Element w kolorze biały alpejski zgrywa się kolorystycznie z pozostałą częścią kolekcji. Jasne wybarwienie sprawdza się w nowoczesnych lub skandynawskich, niewielkich pomieszczeniach.

Ciekawa innych rozwiązań? W salonach brw.pl czeka na Ciebie szeroki katalog wersji kolorystycznych oraz dodatkowego wyposażenia.

Sole - wymiary
Głębokość 56 cm
Szerokość 1,6 cm
Wysokość 82 cm
Waga 5.45 kg