Box Murta, idealny do Twojej sypialni

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni w Twoim życiu sen? Przyjrzyj się proponowanemu przez nas boxowi Murta. To podstawa łóżka, charakteryzująca się wysoką odpornością oraz świetnym wykonaniem. Produkt ten stanowi idealną inwestycję, jeśli pragniesz zapewnić sobie komfortowe i spokojne noce. Odpowiednie łóżko pozwoli Ci na zawsze zapomnieć o nieprzespanych nocach i bólach.

Box Murta posiada jasny, delikatny kolor. Jego stopki są drewniane i świetnie wpisują się w styl tego produktu. Całość prezentuje się estetycznie i przykuwa oko. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także i element dekoracyjny, który odświeży Twoją sypialnię.

Wymiary boxu wynoszą 180 × 38 × 200 cm. Możesz zakupić sam element lub dołączyć do niego preferowany materac, który także ma ogromne znaczenie w kwestii jakości Twojego snu. Postaw na estetyczny box Murta i ciesz się funkcjonalną sypialnią. Zadbaj o swój sen i tym samym zdrowie — szybko zauważysz zwiększoną ilość energii.

 

Cechy szczególne mebla:
• Box stanowi podstawę łóżka kontynentalnego
• Wkład piankowy - jednorodna i równa powierzchnia
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość
• Dostepne dojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z wezgłowiem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem), w opcji puf - przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 38 cm
Waga 56 kg
Do pobrania