Brytfanna żeliwna Hierro – trwałość, smak i tradycja w jednym naczyniu

Uwielbiasz cały swój dom, ale najlepiej czujesz się w kuchni? Kochasz dobre jedzenie, a restrykcyjne diety i żywność typu fast food nie są dla Ciebie? W takim razie odkryj kulinarną pasję na nowo i zaopatrz swoją kuchnię w naczynie żeliwne Hierro.

Kaczka z jabłkami, bigos, duszona dziczyzna, gołąbki, zapiekanka warzywna – od teraz wszystkie ulubione potrawy zrobisz w jednym garnku! To uniwersalne naczynie nadaje się do piekarnika i do kucheneki – możesz w nim dusić, piec, smażyć i gotować. To znaczy, że zaoszczędzisz miejsce w szafce i czeka Cię mniej zmywania! W dodatku garnek żeliwny zapewnia równomierne ogrzewanie zawartości i długo utrzymuje ciepło, co przyspiesza gotowanie obiadu i nadaje mu lepszy smak. Do naczynia dołączona jest również szczelna pokrywka, dzięki której pieczone dania wychodzą soczyste i pełne aromatu.

Z uwagi na duży rozmiar brytfanna żeliwna Hierro nadaje się do przyrządzania całego kurczaka i dań jednogarnkowych na więcej osób. Tradycyjny design i żywoczerwona powłoka sprawiają, że garnek doskonale prezentuje się na odświętnym stole, więc możesz go użyć także do serwowania potraw.

Hiero - wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 29 cm
Wysokość 11 cm
Pojemność 4.5l
Waga 6.2 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał żeliwo