Butelka na olej, ocet - praktyczny dodatek w eleganckiej kuchni

Lubisz, kiedy wszystko wokół Ciebie prezentuje się stylowo i efektownie? Butelka na olej lub ocet to must-have w Twojej kuchni! Dzięki niej nie tylko będziesz mieć przydatne produkty zawsze pod ręką, ale i wyeksponujesz je na kuchennym blacie. Będą się również doskonale prezentować na uroczystym stole w czasie przyjęcia dla gości.

Szklana butelka na ocet/olej z korkowym zamknięciem pozwala na przechowywanie dwóch substancji płynnych jednocześnie. We wnętrzu dozownika znajdują się dwie, dekoracyjnie ułożone komory, a każda z nich ma osobny, zamykany na korek otwór. Butelka jest wygodna w użytkowaniu - nie ma ryzyka wymieszania się płynów. A przy tym zaoszczędzisz cenne miejsce na stole.

Chcesz wprowadzić do swojej kuchni prawdziwie włoski klimat? Takie dodatki jak oliwa czy ocet powinny zawsze znajdować się pod ręką! W dedykowanym do tego dozowniku na olej i ocet 2w1 płyny te będą wyglądać o wiele lepiej niż w plastikowej butelce. To prosty trick na to, by natychmiast dodać kuchni elegancji i szyku.

Do pobrania