Choinka dekoracyjna - tradycja w nowoczesnym wydaniu

Większość ludzi nie wyobraża sobie okresu bożonarodzeniowego bez choinki. Najczęściej świętowaniu towarzyszy rozłożyste drzewko ozdobione mocą kolorowych bombek, światełek i łańcuchów. Jednak coraz popularniejsze stają się alternatywne opcje - choinka dekoracyjna wykonana z patyków zdobyła silną pozycję wśród nowoczesnych świątecznych trendów.

Pomysł na projekt wywodzi się ze skandynawskiego podejścia do aranżowania domu na święta. Ozdoby są minimalistyczne, cechuje je urocza prostota. Dominują naturalne materiały, aby poczuć bliskość z naturą. Choinka dekoracyjna ozdobiona szyszkami i gałązkami doskonale wpisuje się w północny design. Jedyny wyrazisty akcent to czerwone bombki, idealnie podkreślające klimat świąt. Taki stroik będzie pasował do wnętrza jako dodatkowa dekoracja, ale może też całkowicie zastąpić naturalne drzewko. Dodaj tylko lampki i gotowe!

Choinka dekoracyjna z ozdobami to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć nowy, świeży klimat świąt i wolą postawić na gotowy projekt niż samodzielne wykonanie.

choinka dekoracyjna - wymiary
Wysokość 45 cm
Waga 0.705 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał drewno/tworzywo sztuczne