Choinka LED - święta w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesne choinki coraz częściej pojawiają się w świątecznych aranżacjach. Alternatywą dla tradycyjnego, iglastego drzewka może być choinka LED ze złotymi lampkami. Ta nietypowa ozdoba z powodzeniem zastąpi klasyczne drzewko, ale sprawdzi się też jako dodatkowa dekoracja na święta.

Choinka LED w geometrycznym kształcie może być interesującym zamiennikiem dla jodeł, świerków czy sztucznych choinek nie tylko ze względów estetycznych, ale i ekologicznych. W końcu takie “drzewko” jest już udekorowane, nie wymaga dodatkowych elementów - a prezentuje się elegancko i nowocześnie. Może być przechowywane przez wiele sezonów, a wykorzystanie lampek LED gwarantuje niskie zużycie prądu.

Minimalistyczna i niezwykle efektowna ozdoba świąteczna? Choinka LED to niebanalny wybór nie tylko do wnętrz w stylu industrial i modern. Taka dekoracja pięknie dopełni klasyczną aranżację na święta - sprawdzi się na stole, parapecie czy komodzie w korytarzu. Możesz ją też umieścić w pomieszczeniu, do którego nie zmieścisz tradycyjnej choinki.

Wymiary
Wysokość 40 cm
Waga 0.165 kg
Do pobrania