Stożek świąteczny z bawełnianej przędzy 60cm 20LED 2AA – wyjątkowa dekoracja bożonarodzeniowa

Szukasz bożonarodzeniowej ozdoby, która będzie prosta i wpasuje się w nowoczesne wnętrze? A może Twoje mieszkanie jest za małe, abyś mógł postawić w nim przystrojone drzewko choinkowe, a nie chcesz rezygnować z tego wyjątkowego symbolu Świąt? Stożek świąteczny z bawełnianej przędzy 60cm 20LED 2AA to doskonała propozycja dekoracji bożonarodzeniowej, a zarazem idealna alternatywa dla pełnowymiarowej choinki.

Co ważne – świąteczna dekoracja przystrojona jest diodami LED, dzięki czemu nie musisz inwestować osobno w komplet światełek. Prosty, minimalistyczny design tej foremnej dekoracji sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy biurze.

Choinka stożek LED zasilana jest bateriami AA, więc nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu znacząco zaoszczędzisz na rachunkach za prąd, mogąc cieszyć się nastrojowym światłem przez cały okres świąteczny. Bawełniana przędza stanowi świetny akcent estetyczny, który przyciągnie wzrok Twoich gości podczas wigilijnej wieczerzy.

Wymiary
Długość 60 cm
Średnica 16 cm
Waga 0.646 kg
Do pobrania