Szczotka do WC wisząca CLASSIC, czarna – estetyczny i praktyczny element wyposażenia łazienki

Jeśli cenisz przemyślane i funkcjonalne akcesoria to szczotka do WC CLASSIC z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jej perfekcyjne wykonanie i jakość użytych materiałów doda wnętrzu nowoczesnego charakteru, jednocześnie nie zajmując cennej przestrzeni na podłodze.

Szczotka toaletowa CLASSIC oraz uchwyt ścienny wykonane zostały z niezwykle trwałego metalu. To przekłada się na stabilność i komfort użytkowania. Pojemnik powstał z solidnego matowego szkła, co sprawia, że jest nie tylko bardzo estetyczny, ale też łatwy do utrzymania w czystości.

Ergonomiczna konstrukcja oraz trwałe włosie szczotki do WC CLASSIC gwarantują efektywne czyszczenie i niezawodność przez długi czas. Dzięki niej zapewnisz doskonałą higienę w swojej łazience.

Montaż szczotki do WC CLASSIC jest niezwykle łatwy. W komplecie otrzymujesz wszystkie niezbędne części do prawidłowego zamocowania uchwytu. Unikasz zatem konieczności dodatkowych zakupów i wydatków. Po ulokowaniu produktu na ścianie wszystkie elementy montażowe są niewidoczne. Nic nie zaburza estetyki toalety, a szczotka prezentuje się idealnie.

Wybierz szczotkę toaletową CLASSIC i przygotuj się na najwyższy poziom jakości, funkcjonalności i higieny w swojej łazience.

Wymiary
Głębokość 13 cm
Szerokość 9,5 cm
Wysokość 36,5 cm
Waga 0.988 kg
Do pobrania