UWAGA: Cena dotyczy 1 sztuki. Dekoracja świąteczna występuje w asortymencie wzorów. Produkt wysyłany losowo.

Święta wzbogacone ozdobami

Okres świąt to podniosła, unikalna atmosfera, którą podkreśla śnieg za oknem i choinka w domu. Aby jeszcze bardziej podkreślić niezwykły klimat, wybierz ozdoby, które dodatkową zmienią ten okres w magiczny czas. Nasze ozdoby świąteczne możesz postawić gdziekolwiek – na stole, obok choinki, na komodzie, a nawet na parapecie. Pasują do aranżacji nowoczesnych, klasycznych, eklektycznych, rustykalnych. Na zasadzie kontrastu sprawdzą się również w minimalistycznych.

Sztuczne dekoracje świąteczne wykonane są na kształt gałązek głogu. Nad prawdziwymi mają tę przewagę, że nie obumierają z biegiem czasu, nie musisz ich także trzymać w wodzie – wystarczy je raz na jakiś czas przetrzeć z kurzu i wyglądają jak nowe. Są owinięte w specjalną tkaninę jutową, co jeszcze bardziej zwiększa ich estetykę. Dominuje kolor zielony, przełamywany przez czerwone owoce głogu.

Ponieważ nasze ozdoby mają wymiary 17-21 cm, bez problemu znajdziesz taką wielkość, jaka będzie optymalna do pomieszczenia, w którym umieścisz ozdobę. Polecamy dobrać do nich inne akcesoria świąteczne, dostępne w naszej ofercie.

Cena dotyczy 1 sztuki. Drzewko dekoracyjne występuje w asortymencie wzorów. Produkt wysyłany losowo.

Wymiary
Długość 17 cm
Waga 0.153 kg
Do pobrania