Zawieszka na choinkę kpl. 6 szt. 6 cm (mix wzorów) – świąteczne drzewko pełne blasku

Zgodnie z tradycją choinkę przystraja się dopiero w wigilijny poranek, ale przecież ozdoby trzeba kupić znacznie wcześniej. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę! Już dziś zaplanuj wygląd tegorocznego drzewka i kup zestaw ozdób choinkowych – być może spodoba Ci się właśnie ten?

W opakowaniu znajdziesz 6 bombek z tworzywa sztucznego – nietłukące dekoracje nie grożą skaleczeniem, co jest szczególnie ważne, gdy w domu mieszkają dzieci lub zwierzęta. Dzięki dwóm kolorom do wyboru (złoty i różowy) możesz dopasować zawieszki choinkowe do pozostałych bombek i łańcuchów, by przystroić drzewko w konsekwentny sposób. Wszystkie ozdoby są w kształcie choinki i mimo różnych sposobów wykończenia wszystkie sprawią, że Twoja świąteczna aranżacja będzie ładnie błyszczeć.

Zawieszka na choinkę świetnie oddaje świąteczny klimat, ale i nie tylko – szczypta blasku sprawi, że aranżacja domu będzie zupełnie inna niż przez pozostałe dni w roku. Bombki możesz zestawić z innymi w tym samym kolorze, choć będą świetnie wyglądać również w towarzystwie czerwonych, zielonych czy granatowych ozdób.

Wymiary
Długość 6 cm
Waga 0.054 kg
Do pobrania