Zawieszki na choinkę kpl. 8 szt. 6 cm – wyczaruj świąteczny nastrój

Obok tradycyjnych bombek do udekorowania choinki możesz użyć łańcuchów, słodyczy i suszonych owoców. Im bardziej różnorodne ozdoby, tym bardziej oryginalne i ciekawe drzewko uzyskasz. Sięgnij również po drewniane zawieszki na choinkę (kpl. 8 szt.), aby w te święta nie zabrakło naturalnych i przytulnych akcentów.

W zestawie znajduje się 8 ozdób w kształcie bombki, choinki, rękawiczki i skarpety. W środku każdej zawieszki znajduje się jelonek – dzięki ażurowej formie każdy element jest dobrze widoczny, a całość zachwyca precyzją wykonania. Ozdoby do zawieszania zostały wykonane z drewna, ale pomalowano je na biało. Tym sposobem możesz nadać swojej choince bardzo naturalny i nowoczesny wygląd, a jednocześnie pozostać w zgodzie z tradycją. Po drewniane „bombki” warto sięgnąć także ze względu na bezpieczeństwo małych dzieci, które lubią zdejmować dekoracje ze świątecznego drzewka.

Komplet ozdób choinkowych z drewna to naturalny akcent, który doskonale podkreśli styl wnętrz rustykalnych, skandynawskich czy boho. Zawieszki możesz wykorzystać także udekorowania okna, prezentów czy różnego rodzaju stroików.

Wymiary
Długość 6 cm
Waga 0.038 kg
Do pobrania