Dekoracja do zawieszania – piękna oprawa świąt

Pragniesz poczuć magię świąt w całym domu? Na pewno pomogą Ci w tym odpowiednie, klimatyczne dodatki. Tematyczna dekoracja do zawieszania to piękna ozdoba, dzięki której uda Ci się stworzyć wspaniałą, świąteczną stylizację w każdym pomieszczeniu.

Zestaw czterech świątecznych zawieszek to idealny pomysł na udekorowanie choinki lub mebli. Białe konie na kółkach wykonane są z drewna. Dodatkowo zdobią je świąteczne detale w postaci namalowanych czerwonych gwiazdek. Uroku dodają im plecione sznureczki o rustykalnym wyglądzie. Wiszące dekoracje wspaniale ozdobią Twoje wnętrza, wnosząc do każdego pomieszczenia dziecięcą radość i przytulną atmosferę.

Drewniane zawieszki w kształcie koników będą pasować do każdego stylu aranżacji, wnosząc do Twoich wnętrz świąteczny nastrój. Możesz ozdobić nimi salon, pokój dziecięcy, kuchnię, a nawet przedpokój. Będą wyglądać wspaniale, powieszone na świątecznym drzewku, w oknie, na drzwiach albo na uchwytach szafek. Dzięki pięknemu opakowaniu mogą również stać się fantastycznym, oryginalnym prezentem pod choinkę.

Wymiary
Długość 7 cm
Waga 0.118 kg
Do pobrania