Dekoracja do zawieszania – święta w dobrym humorze

Święta to najbardziej magiczny i wyjątkowy czas w całym kalendarzu. Warto podkreślić to odpowiednim wystrojem wnętrz. Marzysz o pięknie przygotowanym domu, w którym zagości ciepło i śmiech Twoich bliskich? Zabawna świąteczna dekoracja do zawieszania to znakomity pomysł na stworzenie przyjemnego, podnoszącego na duchu nastroju w każdym pomieszczeniu. Zaproś na święta do swojego domu radość.

Zestaw dwóch zawieszek o wysokości 10cm dostępny jest w kilku różnych wzorach kolorystycznych. Wisząca dekoracja świąteczna poprawiająca humor wykonana jest z miękkiego pluszu i przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Sympatyczna postać w zimowej czapce i odświętnej tunice ma długą białą brodę i złote serce na piersi. Dzięki temu ozdoba przypomina świątecznego elfa lub pomocnika Mikołaja.

Dekoracja do zawieszania może posłużyć np. jako ozdoba choinkowa. Równie pięknie będzie prezentować się powieszona na uchwytach mebli, w oknie lub na drzwiach. Klimatyczny dodatek wniesie świąteczną atmosferę do każdego wnętrza.

Dekoracja świąteczna dostępna jest w asortymencie wzorów. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru wzoru produktu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 10 cm
Waga 0.023 kg
Do pobrania