Dekoracja do zawieszania – święta pełne miłości

Święta kojarzą się z rodzinnym ciepłem, miłością i odpoczynkiem od codziennych zmartwień. Twój dom również powinien odzwierciedlać ten pogodny nastrój. Osiągniesz to dzięki odpowiednim ozdobom i dodatkom, takim jak klimatyczna dekoracja do zawieszania w kształcie serca. Zaproś magię świąt do swoich wnętrz!

Zestaw czterech serc wykonanych z drewna pomoże Ci przygotować na święta cały dom. Mierzące 7-8cm ozdobne zawieszki będą wyglądać fantastycznie w każdym wnętrzu, wnosząc do niego wyjątkowy, przytulny nastrój. Ażurowe elementy w białym kolorze pięknie podkreślają zimową aurę, a drobny koralik przy sznurku dodaje całości uroku.

Delikatne i stylowe dekoracje do wieszania będą wspaniale zdobić Twój dom, niezależnie od tego gdzie zdecydujesz się je umieścić. Idealnie nadają się chociażby jako ozdoba świątecznego drzewka. Równie dobrze będą prezentować się zawieszone w oknie, na ścianie, drzwiach albo na uchwytach mebli. Dzięki pięknemu opakowaniu z białą wstążeczką, sprawdzą się także jako świąteczny podarunek od serca.

Wymiary
Długość 8 cm
Waga 0.748 kg
Do pobrania