Doniczka Gaston

Jeżeli marzysz o strefie relaksu w zaciszu własnego ogrodu lub patio, to nie może w niej zabraknąć wygodnych mebli ogrodowych oraz… roślin, najlepiej wielu zróżnicowanych! Donica Gaston przypomina pleciony, wiklinowy koszyk, dzięki czemu świetnie wygląda w duecie z bujną roślinnością.

Jaki materiał wybrać, jeżeli donica ma stać na dworze? Technorattan jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne, korozję i zmiany kolorystyki ze względu na duże nasłonecznienie. To dlatego jest najczęściej wykorzystywany do produkcji mebli i dodatków z przeznaczeniem na zewnątrz. Donica z technotattanu jest starannie zaprojektowana i idealnie odwzorowuje naturalna plecionkę.

Okrągła donica o wysokości 18 cm doskonale sprawdzi się w duecie z sadzonkami małych kwiatów lub niewielkich krzaczków. W kontakcie z ziemią, betonem i trawą lepiej sprawdzają się ciemne wybarwienia, dlatego polecamy doniczki w kolorze wenge.

Donica Gaston to doskonały dodatek, który może zagościć na parapecie, balkonie, tarasie, bądź w ogrodzie. Możesz postawić ją solo lub połączyć z innymi donicami o różnych wymiarach, tworząc piękne kompozycje dekoracyjne, podkreślające charakter miejsca.

Gaston - wymiary
Średnica 21.5 cm
Wysokość 18.5 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał technorattan