Doniczka Gilberte

Marzyłeś o zielonym ogrodzie, pełnym kwiatów, pnących roślin i dużej ilości liściastej flory? Podzielamy te marzenie, dlatego przygotowaliśmy stylową i wytrzymałą donicę Gilberte.

Możesz wsadzić kwiaty bezpośrednio do niej lub potraktować ją jako osłonkę na wszelkiego rodzaju kwiaty. Donica z technotattanu pozostaje odporna na zmiany temperatur i warunków atmosferycznych. To dlatego jest polecana na zewnątrz, do ogrodu. Wnętrze donicy wypełnione transparentną wyściółką z tworzywa sztucznego.

Okrągła donica o wysokości 32 cm jest dedykowana pod średnie i duże kwiaty, możesz ją zastosować do palmy, monstery lub innych roślin, np. tak zwanej „szabli”. Jeżeli zamiast białych donic, szukasz doniczki w kolorze wenge, to dobrze trafiłeś.

Donica Gilberte świetnie prezentuje się na balkonie, tarasie, bądź w ogrodzie, z bezpośrednio wsadzonymi roślinami. Możesz postawić ją solo lub połączyć z innymi donicami o różnych wymiarach, tworząc piękne kompozycje dekoracyjne nadające każdemu miejscu wyjątkowego charakteru.

Gilberte - wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 32 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt okrągły
Materiał technorattan