Doniczka Jacob

Okrągłe lub kwadratowe doniczki to dla Ciebie zbyt pospolite produkty? Donica Jacob przypomina pleciony, wiklinowy koszyk, dzięki czemu świetnie wygląda w duecie z bujną roślinnością. Doskonale dopełni wnętrze salonu, taras, ale i ogród – przydomową strefę  relaksu.

Zwróć uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Donica z technotattanu jest starannie zaprojektowana i idealnie odwzorowuje naturalna plecionkę. Technorattan jest odporny na zmienne warunki pogodowe i korozję. Nie odbarwi się pomimo dużego nasłonecznienia. To dlatego jest najczęściej wykorzystywany do produkcji mebli i dodatków z przeznaczeniem na zewnątrz.

Prostokątna donica o wysokości 35 cm będzie doskonałą bazą dla większych kwiatów, roślin kwitnących i krzaczków. W kontakcie z ziemią, betonem i trawą lepiej unikać jasnych doniczek – dla utrzymania ich w czystości musiałbyś je codziennie czyścić. Tutaj sprawdzają się ciemne wybarwienia, dlatego polecamy doniczki w kolorze wenge.

Donicę Jacob możesz postawić na parapecie, balkonie, tarasie, bądź w ogrodzie. Świetnie wygląda ustawiona pojedynczo, ale dobierając do niej jej mniejszy model, stworzysz piękną kompozycję, która urozmaici strefę relaksu.

Jacob - wymiary
Długość 62 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 35 cm
Waga 2.1 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał technorattan